Skip to content

„Budmat“ – kokybės revoliucija ant jūsų stogo!

MI informacija

Stogas – vienas iš tų pastato konstrukcinių elementų, kuris dažną priverčia gerokai pasukti galvą. Turbūt aiškinti, kokią svarbią funkciją, susijusią su estetika bei  praktiškumu, atlieka stogas, nereikia. Tačiau stogo dangų įvairovė bei dažno noras maksimaliai sutaupyti perkant šiam reikalingas medžiagas bei mokant už klojimo darbus – užduotis ne iš lengvųjų, neretai nubrėžianti itin siaurą liniją tarp aukštos ir abejotinos kokybės galutinio rezultato. Visgi UAB „Budmat“, siūlanti aukščiausios kokybės plieninę dangą bei visus susijusius priedus, turi pretenzingą tikslą: išsklaidyti visas jūsų abejones, susijusias su šios konstrukcijos įrengimu bei…sukelti revoliuciją ant jūsų stogo!

Įvairių rūšių plieninė stogo danga – pagrindinė įmonės „duona“

Faktas, jog plieninė stogo danga – viena iš geriausių alternatyvų, patvirtina daugelis statybų srities ekspertų. Kodėl? Nes tai – itin patvari, tvirta, ilgaamžė, tačiau kartu ir lengva stogo danga, idealiai deranti prie įvairių formų stogo konstrukcijų. Vilioja ir patrauklus kainos, kokybės bei eksploatacijos termino santykis.

Tačiau sprendimas rinktis plieninę stogo dangą – tik pusė darbo. Vien įmonės UAB „BUDMAT Steel Service“ produkcijos asortimente galima rasti net keletą plieninės dangos rūšių bei atskirų prekinių ženklų. Trumpai apžvelkime, kokias alternatyvas, kalbant apie plieninę stogo dangą, turi klientai.

Plieninė stogo danga pagal išmatavimus. Tai – plieninės stogo čerpės, kurios yra supjaustomos pagal konkrečius išmatavimus, taip gerokai supaprastinant ir pagreitinant stogo dengimo darbus bei ženkliai sutaupant pačios medžiagos (juk nieko nereikia išmesti!). Šio tipo stogo danga išskiria ir savo lengvumu bei plačia spalvų įvairove. Plieninė stogo danga pagal išmatavimus, nesvarbu, „Sara“, „Aria“ ar „Zefir“ – idealus pasirinkimas nesudėtingos konstrukcijos stogui.

Klasikinė stogo danga. Tai – vienas populiariausių pasirinkimų rinkome, dėl savo paprasto, klasikinės išvaizdos idealiai derantis tiek kalbant apie klasikinio, tiek ir modernaus stiliaus pastatus. Nors ir klasikinė, tačiau anaiptol ne nuobodi! Klientai, be klasikinės stogo dangos spalvų bei kitų individualių niuansų, gali pasirinkti ir lakštų paviršiaus ypatybes (lygus, aukštos arba žemos bangelės, asimetriškos trapecijos forma).

Modulinė stogo danga. Šio tipo plieninė stogo danga yra tarsi mozaiką, kurią, lakštas po lakšto dėliodami ant stogo, gausite vientisą, kokybišką, stilingą bei ilgaamžę stogo dangą. Šis procesas tikrai nenuvargins net ir didelės patirties neturinčius: lakštai lengvi ir paprastai montuojami.

Kiti priedai, svarbūs kokybiškam stogo funkcionavimui

Net ir pačiai kokybiškiausiai stogo dangai yra būtini priedai, padedantys šiai maksimaliai gerai atlikti savo funkciją. Idealiausia, kai visi reikiami priedai įsigyjami pas tą patį pardavėją, pas kurį buvo perkama ir danga. Taip ne tik sutaupoma laiko važinėjimui, kai prireikia kokio nors varžtelio, bet ir užtikrinama, jog visi priedai idealiai derės su stogo danga. Pavyzdžiui, „Budmat“ stogo pakalimai, kurie yra ne tik atsparūs korozijai bei kitiems veiksniams, bet ir lengvai montuojami bei yra puikiai pritaikyti pardavėjo siūlomoms stogo dangoms bei lietaus nuvedimo sistemoms.

Šios, tai yra lietaus nuvedimo sistemos, nusipelno atskiro aptarimo. Teoriškai ši konstrukcija, montuojant stogą, nėra privaloma, tačiau bent kiek susigaudantys šioje srityje suvokiama, jog lietaus vanduo, norint išvengti žalos pastatui bei aplink esančia teritorijai, privalo būti surinktas bei pašalintas. „Budmat“ klientai gali rinktis iš dviejų, savo funkciją kokybiškai atliekančių bei estetiškai atrodančių lietus nuvedimo sistemos variantų – plieninės arba pagamintos iš PVC medžiagos.

Sužinoti daugiau informacijos apie siūlomą produkciją bei apie mūsų įmonę „BUDMAT Steel Service“, UAB galite pasinaudoję šia nuoroda ir, aišku, kreipdamiesi nurodytais kontaktai.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here