Skip to content

Kokios dantų tiesinimo galimybės yra pačios efektyviausios?

MI informacija

Netaisyklingas jau seniai nebėra laikomas vien tik estetine problema: ilgainiui tai gali lemti galvos skausmus, paspartinti dantų audinių dėvėjimąsi, ir t.t. Dantų tiesinimo galimybių šiandien yra ganėtinai daug, todėl kiekvienu atveju gali būti parenkamos pačios tinkamiausios. Žemiau rasite svarbiausią informaciją apie sąkandžio korekcijos metodus, ir galbūt tai jums padės paprasčiau priimti tam tikrus sprendimus.

Išimamos dantų kapos

Toks dantų tiesinimo metodas yra laikomas itin pažangiu. Dažniausiai toks taisyklingo sąkandžio atkūrimo metodas taikomas tada, kai paciento atvejis nėra labai sudėtingas, o tiesinimo trukmė įprastai siekia dvejus metus. Skaidrios išimamos kapos atrodo labai estetiškai, jas paprasta prižiūrėti, be to, tokius ortodontinius įtaisus galima išimti prieš valgį ar dantų valymą.  Nors toks dantų tiesinimas turi ganėtinai daug privalumų, tačiau jo taikymas yra ganėtinai brangus.

Metaliniai breketai

Anksčiau metaliniai breketai buvo vienintelė dantų tiesinimo galimybė, tačiau šiandien pacientai gali pasvarstyti ir apie įvairias alternatyvas. Vis dėlto, dėl ganėtinai žemos kainos ir didelio efektyvumo metaliniai breketai yra pasirenkami ganėtinai dažnai. Šiuos ortodintinius įtaisus galima taikyti ir tada, jei paciento atvejis yra labai sudėtingas, o tiesinimo procesas trunka apie dvejus metus (tai visada priklauso nuo individualaus atvejo).

Keramikiniai breketai

Šio tipo dantų tiesinimo įtaisai yra brangesni už metalinius breketus, tačiau jie gali užtikrinti kur kas geresnį estetinį vaizdą (tokie breketai yra neutralios spalvos). Keramikiniai breketai gali būti taikomi tik priekiniams arba visiems dantims.

Liežuviniai breketai

Toks dantų tiesinimo būdas dažniausiai parenkamas tada, kai siekiama, kad ortodontiniai įtaisai būtų nepastebimi. Tokio tipo breketus dažniausiai galima taikyti esant gana nesudėtingiems atvejams, o jų kaina yra kiek aukštesnė nei metalinių breketų. Terminas, kiek laiko truks dantų tiesinimas, yra labai individualus: tai priklausys nuo atvejo sudėtingumo.

Beligatūriniai breketai

Tai – sparčiai populiarėjantys ortodontiniai įtaisai, kurie garantuoja kur kas didesnį komfortą, yra paprastai valomi ir atrodo estetiškiau nei metaliniai breketai. Šių ortodontinių aparatų taikymas pasiteisina ir tuomet, kada dėl laiko trūkumo odontologijos klinikoje norima lankytis rečiau.

Taip pat galima rinktis ir kitų tipų dantų tiesinimo įtaisus: moderniose odontologijos klinikose gali būti siūloma rinktis iš daugybės įvairių galimybių, todėl kiekvienu atveju bus atrandami geriausi individualūs sprendimai. Nedelskite, ir užsiregistruokite nemokamai konsultacijai: kuo anksčiau bus pradedamas ortodontinis gydymas, tuo geresnių rezultatų bus galima pasiekti, o pats procesas truks gerokai trumpiau.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here