Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

MI informacija

Vagystė

Vasario 28 d., apie 11 val., pastebėta, kad iš namų Dūkšte pavogta 560 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Kovo 1 d., apie 14.20 val., namuose Vidiškių sen., Makniūnalaukės k., neblaivus (2,54 prom.) 47-erių vyras smurtavo prieš 51-erių moterį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK ilgalaikio sulaikymo patalpą.

Kovo 3 d., apie 14.30 val., namuose Antagavės k., neblaivus 52-ejų vyras (pasitikrinti neblaivumą atsisakė), naudojo fizinį smurtą 43-ejų moters atžvilgiu. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK ilgalaikio sulaikymo patalpą. 

Gaisras

Kovo 2 d., 23.55 val., pranešta apie gyvenamojo namo gaisrą Kazitiškio sen., Joniškio k. Atvykus PGP, namo stogas ir vidus degė atvira liepsna. Stogas šlaitinis, dengtas skarda. Gaisro metu stipriai apdegė namo vidus ir name buvę namų apyvokos daiktai, 100 m² lauko sienos, perdanga, stogo konstrukcija. Gaisrui gesinti vanduo tiekimas iš gamtinio vandens telkinio, už 60 m magistraline linija. Įvykis tiriamas.

Mirtys

Vasario 26 d., apie 13.55 val., Didžiasalyje rastas 49-erių vyro kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Vasario 27 d., apie 14 val., Kazitiškyje rastas 26-erių vyro  kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Dėmesio!

Nuo šiol informacija iš policijos, kurią norima paviešinti gyventojams, skelbiama ir facebook puslapyje „Ignalinos pareigūnai“.

AINA.lt nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here