Skip to content

Svajonių darbas – „freelancinimas“. Koks jis?

MI informacija

Svajojate apie darbą, kuris Jums patiktų visais aspektais: finansiniu, motyvaciniu, darbo pobūdžiu ir sąlygomis, laisvu grafiku, gera atmosfera? Ir dar, kad galima būtų dirbti iš bet kurio pasaulio kampelio. Tik įsivaizduokite – esate kurorte, šiltuosiuose kraštuose, kur nors prie jūros ar vandenyno, po palme ir tiesiog atliekate savo darbą prie kompiuterio. Šaunu, ar ne? 

Jūsų dar neužkniso nusibodęs rutininis darbas, kupinas streso? Jūsų jau netenkina darbas, už kurį gaunate ne tiek, kiek jis vertas? Norisi dirbti tada, kada nori ir kur nori? Esate pasiryžę keisti darbą, bet nežinote, į kurią pusę eiti? Kurį darbą pasirinkti? Kurioje sferoje norėtumėte ir sugebėtumėte dirbti? Ypač, jei dar mažai patirties arba ką tik baigėte mokslus. 

Nesijaudinkite, išeitis yra

Informacinių technologijų sfera – čia sau tinkantį darbą gali rasti berods kiekvienas, gebantis tobulėti ir dirbti jam tinkančiomis darbo sąlygomis. IT verslo įrankių kūrimas ir diegimas apima įvairių sričių specializacijas apie kurias skaitykite plačiau. Tokiems projektams reikalingos ne tik programavimo paslaugos, bet ir dizaino, marketingo, pardavimų, tekstų rašymo, contento ruošimo, SEO ir kitos paslaugos, kurias dažniausiai atlieka laisvai samdomi darbuotojai (dar vadinami  freelancer`iais). Jie dirba tuo metu, kada jie nori ir iš ten, kur jiems patogu. Svarbu, kad tame planetos kampelyje būtų internetas ir elektra, taip pat atlikimo laikas atitiktų nurodytą terminą.

Žinoma, kad galite ir toliau filosofuoti, svarstyti, daug galvoti apie naują svajonių darbą, jo ilgai ieškoti, dalyvauti pokalbiuose dėl darbo, net padirbėti kitur, bet… Gal neverta gaišti laiko apmąstymams, o tiesiog tapti pačiam sau direktoriumi ir įdarbinti save į paslaugas teikiantį verslą, galintį bendradarbiauti su įvairiais IT projektais visame pasaulyje?

Tuoj pat pasakysite – mokesčiai ir t. t. Taip, žinoma, bet už tokią laisvę reikia bent kažką paaukoti. Šiuo atveju dalį pajamų, laiką. Tačiau, tai apsimoka, nes galima ne tik skinti finansinį derlių, bet ir didžiuotis savimi, nuolatos tobulėti. O dėl ko visa tai? Kad Tu, žmogau, būtum nepriklausomas ir laimingas. Ir tikrai niekas negali ir neturi teisės ant Tavęs rėkti, gadinti nervus, trukdyti, ar dar kaip gadinti darbinį gyvenimą. Todėl, kad esi pats sau šefas, galintis sau papeikimą išrašyti ir skirti didžiulę premiją, kai tik to užsitarnauji. Juk nori svajonių darbo? Drąsiai, jis čia pat. 

Reklama: SEO PASLAUGOS

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here