Skip to content

Vakcinavimo rebusai Ignalinoje

Eugenija M.

Respublikos žiniasklaidoje nuvilnijus žinioms, kad svarbiausiai šalies pensininkei Daliai Grybauskaitei iš karto po 65-ojo gimtadienio atėjo eilė skiepytis, sujudo ir Ignalinos damos, artėjančios link 70, pradėjo spręsti rebusus, kas gi vyksta su skiepais. Prasidėjo apklausos – ar jau gavai vakciną? Kokią? O kiek tau metų? Kas gi tavo šeimos daktaras?

Va čia ir prasidėjo. Pas vieną daktarą skiepija 70 ir vyresnius, pas kitą 65+, dar pas kitą yra ir 80-mečių, yra nepakviestų, kitos su išlaikyta pauze išduoda paslaptį, kad 65-erių neturi, bet skiepuką gavo ir geresnį.

Bandau ieškoti informacijos savivaldybės tinklalapyje. Yra bendra informacija apie COVID-19 iš ministerijos nukopijuota ir užakcentuota, kad skiepijami vyresni nei 65 m. Vasario 19 d. įdėta vakcinavimo tvarka ir nurodyta, kiek jau paskiepyta ir kad kviečiami 65+ asmenys. Jokio aiškumo, valdiškai sakant, eikit jūs nuo valdžios tolyn… Kaip norit, taip elkitės. 

Dirsteliu į kaimynų svetaines. Švenčionyse jau kviečiami skiepytis jaunesni nei 65 m., informacija išsami, su visais kontaktais. O štai Molėtų savivaldybės svetainėje viskas kaip ant delno: kiek asmenų ir kokioje seniūnijoje paskiepyta, nurodoma kiek asmenų paskiepyta Astra Zeneca ir kiek Pfizer vakcina. Skaidru ir aišku. Informacija suprantama ir rūpestis žmogumi jaučiamas.

Jeigu patys nesugebam ar nemokam, tai nors į kaimynus pažiūrėkim. Tikimės sulaukti atsakymo iš valdžios atstovų, taip pervargusių nuo nuotolinio darbo, kokiu principu yra sudaryta vakcinavimo eilė ir kodėl taip skiriasi vakcinuojamų asmenų amžius pas atskirus gydytojus.

5 komantarai (-ų)

  1. Nu jo ….kur dursi, ten visi pirštai į š…. lenda. Gėda už tokią valdžią.

  2. Tai juk vieša paslaptis. Nuotoliniu būdu vakcinuojami žmonės – kas artimesnį kelią žino, tie greičiau tą nuotolį įveikia!

  3. Spėju, kad tekstą rašė MI euGenijus. Tas prie valdžios neprisikabinęs neužmigs. Aiškiai reikėtų jį paskiepyti. Ir ne tik nuo Covid.

  4. Ačiū, kad sujudinot. Ir informacijos svetainėje atsirado, ir mano 76 metų močiutei paskambino.

  5. Mano nuomone, dar susjudinkit gydytojus. Pas vienus galima patekt užsiregistravus, o pas kitus ne, bijo žmonių, pvz. pas šeimos gydytoją V. P. patekt problema. Jei nenori dirbt, tegul eina namo telefonu kalbėt, o ne atlyginimą gaut gydytojo.


Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here