Skip to content

Iš Lietuvos akvatlono čempionato – 5 medaliai

Eugenijus RAKITINAS (Plaukimo treneris)

Kovo 21 d. Kaune įvyko Lietuvos žiemos akvatlono čempionatas (https://www.triatlonas.lt/lietuvos-ziemos-akvatlono-cempionatas/), kuriame dalyvavo 7 Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų plaukikai. Akvatlonas – susideda iš dviejų sporto šakų: plaukimo ir bėgimo. Mūsiškiai iš šių varžybų parsivežė 5 medalius.

Jauniausiems varžybų dalyviams (gim. 2008 m. ir jaun.) reikėjo nuplaukti 200 m ir nubėgti 1 km. Čia įspūdingai pasirodė Kornelija Jankovičiūtė. Č. Kudabos progimnazijos ketvirtokė aplenkė visas 13 varžovių ir iškovojo aukso medalį. Antroje vietoje liko Mėta Skripstė iš Vilniaus ,,Ruonių“ klubo, nuo Kornelijos atsilikusi 13 sek. Trečiąją vietą pasidalino dvi sportininkės: Emilija Vasiljevaitė iš Ignalinos ir Saulė Kiaušas iš Vilniaus, jos nuo antros vietos atsiliko 3 sek., o 27 sek. nuo lyderės atsilikusi Augustė Rakitinaitė liko šešta tarp 14 dalyvių.

Vyresniems sportininkams (gim. 2006–2007 m. ir 2004–2005 m.) reikėjo įveikti dvigubai ilgesnę distanciją: nuplaukti 400 m ir nubėgti 2 km. Čia lygių sau neturėjo Matas Šurna, o kitas mūsiškis, Nojus Balkevičius, iškovojo sidabro medalį. Tik 3 sek. iki bronzos medalio trūko Ditui Šidlauskui, jis iškovojo 4 vietą tarp 13 dalyvių.

Elitui (be amžiaus apribojimo) ir jaunimo grupei (gim. 2002–2003 m.) reikėjo nuplaukti 1 km ir nubėgti 5 km. Džiugas Karklelis jaunimo grupėje iškovojo bronzos medalį, o jo treneris Eugenijus Rakitinas tarp elito liko šeštoje vietoje tarp 61 dalyvio. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here