Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Promilės

Kovo 27 d., apie 16.55 val., Kazitiškyje sustabdytas automobilis OPEL VECTRA, kurį vairavo girtas 49-erių vyras (2,38 prom.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kovo 28 d., apie 19.25 val., Linkmenyse 38-erių girtas vyras (2,12 prom.) vairavo automobilį „Ford Mondeo“, nors teisė vairuoti jam yra jau atimta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK ilgalaikio sulaikymo patalpą.

Smurtas

Kovo 27 d., apie 23.26 val., Antalksnėje neblaivi 48-erių moteris (1,73 prom.) smurtavo prieš taip pat neblaivų bendraamžį vyrą (2,10 prom.), sukėlė jam fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Moteris sulaikyta ir patalpinta į Utenos aps. VPK ilgalaikio sulaikymo patalpas.

Po avarijos

Kovo 18 d., 10.30 val., ugniagesiai gelbėtojai iškviesti į Kazitiškio sen., Remeniškės k. Atvykus PGP ir atlikus žvalgybą, nustatyta, kad du automobiliai po susidūrimo dėl slidžios kelio dangos buvo nuvažiavę į griovį. Nukentėjusių žmonių nebuvo. Panaudojus parankines priemones, buvo atjungti akumuliatoriai, nuo važiuojamosios kelio dalies nušluotos duženos.

Degė

Kovo 24 d. vakare ugniagesiai vyko į Dūkšto sen., Ažukarklinės k. gesinti… laužo. Jis (3m² dydžio) degė neprižiūrimas, atstumai buvo neišlaikyti.

Kovo 25 d., 22.40 val., pastebėta deganti žolė Dūkšte, Stoties g. Atvykus, iki paties gaisro nebuvo galimybės privažiuoti. Nueita pėsčiomis ir parankinėmis priemonėmis žolė užgesinta. Išdegė apie 15 arų pievos. 

Kovo 27 d., 15 val., Dūkšte, Smėlynės g., pilietis prie namo degino šiukšles, buitines atliekas, saugūs atstumai neišlaikyti. Kaimynystėje Smėlynės g. neprisistatęs pilietis degino šieną, saugus atstumai taip pat išlaikyti nebuvo. Likviduota panaudojus švirkštus, parankines priemones ir 500 l vandens.

Kontrabanda

Sekmadienį vakare VSAT Vilniaus pasienio rinktinės pareigūnai Adutiškio prieigose naktinio matymo prietaisu užfiksavo du vyrus. Jie pastebėti maždaug už puskilometrio nuo sienos su Baltarusija nešantys ryšulį.

Į pagalbą pasitelktas tarnybinis vokiečių aviganis Orin. Keturkojis abu pažeidėjus lengvai surado už kelių šimtų metrų nuo Adutiškio plytinčioje pievoje. 30 ir 33 metų Švenčionių r. gyventojai čia tūnojo, tikėdamiesi išvengti sulaikymo. Netoliese aptiktas ir stačiakampio formos ryšulys, suvyniotas į juodo polietileno plėvelę. Prie jo buvo pritvirtintos savadarbės petnešos. Ryšulyje rasta 1500 pakelių cigarečių „Fest“ su Baltarusijos akcizo ženklais. Taip pat nustatyta, kad vienas iš sulaikytųjų, 30-ies vyras, yra ieškomas kaip vengiantis atlikti karo prievolę.

Už akcizinių prekių gabenimą pažeidžiant nustatytą tvarką abiems pradėtos administracinės teisenos. Už tai jiems gresia baudos nuo 5200 iki 6000 eurų. Po apklausos abu vyrai paleisti, jų byla bus nagrinėjama teisme. Karo prievolę vengiančiam atlikti vyrui įteiktas šaukimas atvykti į Karo prievolės ir komplektavimo tarnybą.

Neteisėtai gabentos cigaretės saugomos Adutiškio pasienio užkardoje.

freepik.com nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje