Skip to content

Kaip sofą lovą pritaikyti tobulam miegui?

MI informacija

Sofa lova yra tikriausiai vienas iš populiariausių minkštų baldų. Ją galima rasti daugelio namuose. Išskleidžiama sofa puikiai tinka tiek sėdėjimui, tiek gulėjimui. Dėl šių funkcijų ji dažniausiai naudojama svetainėje arba vaikų kambaryje. Nors miegoti ant sofos lovos ne visuomet būna patogu, pasitelkus tam tikras priemones, ją galima paversti tobula poilsio vieta.

1. Įsigykite antčiužinį

Vienas iš lengviausių būdų suteikti šiam baldui daugiau komforto – įsigyti antčiužinį. Jis padeda pašalinti arba sumažinti tarpą, kuris paprastai atsiranda išskleidus sofą. Be to, ši priemonė apsaugo baldą nuo susidėvėjimo, todėl jis ilgiau išlieka funkcionalus. Dauguma antčiužinių turi nuimamą užvalkalą, kuris užtikrina lengvesnę tiek jų pačių, tiek sofos priežiūrą ir taip padeda palaikyti sveiką miego aplinką. 

Viskoelastinė medžiaga, pasižyminti atvirų porų struktūra, yra pralaidi orui, gerai išgarina drėgmę. Todėl iš jos pagamintas antčiužinis tinka ir tiems, kurie yra linkę gausiai prakaituoti. Be to, ši medžiaga ypač gerai prisitaiko prie kūno ir padeda palaikyti taisyklingą jo padėtį. 

Plačiame asortimente galima rasti skirtingiems poreikiams pritaikytų priemonių. Pavyzdžiui, ploni higieniniai antčiužiniai labiausiai tinka tuomet, kai baldo nelygumai yra nedideli. Jie pilnai apsaugo sofą lovą ir padidina miego komfortą. Jeigu baldo paviršiaus nelygumai yra didesni, rekomenduojama įsigyti storesnį antčiužinį. 

2. Rinkitės individualius poreikius atitinkančią pagalvę

Patogiam miegui tiek ant lovos, tiek ant sofos užtikrinti reikalinga individualius poreikius atitinkanti pagalvė. Šiais laikais jų pasirinkimas pakankamai platus, todėl gali būti nelengva apsispręsti, kuris variantas tinkamiausias. Bet kokiu atveju svarbu įvertinti, ar pagalvės matmenys atitinka turimos sofos dydį ir jūsų miego įpročius.

Pavyzdžiui, mėgstantiems gulėti ant nugaros, patariama išbandyti pagalves plokščiu paviršiumi. Tiems, kurie dažniausiai miega ant šono verta investuoti į lenktos formos pagalvę, kuri tobulai prisitaiko prie galvos formos. Tiesa, tiek vieno, tiek kito tipo priemonės yra sukurtos taip, kad palaikytų taisyklingą stuburo padėtį.

3. Nepamirškite kokybiško patalynės komplekto

Dar vienas dalykas, kuriuo vertėtų pasirūpinti, norint sofą lovą pritaikyti tobulam poilsiui, yra aukštos kokybės patalynės komplektas. Geriausia, kad jis būtų pasiūtas iš natūralaus audinio, pavyzdžiui, medvilnės satino. Ši medžiaga gerai praleidžia orą ir itin maloniai priglunda prie kūno. Be to, medvilnės satinas pasižymi subtiliu blizgesiu, todėl iš jo pasiūtas patalynės komplektas atrodo labai elegantiškai.

Galbūt savo namuose jūs dar neturite sofos lovos arba norite įsigyti naują? Didelį jų pasirinkimą galite rasti čia: https://www.magresbaldai.lt/baldai/sofos/. Peržvelkite platų asortimentą ir išsirinkite asmeninius poreikius bei skonį geriausiai atitinkantį baldą.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here