Skip to content

Lemtingi ženklai: ką reiškia ant lango nutūpęs paukštis?

Parengė Jonas BALTAKIS

Anądien žiūriu televizorių. Staiga ant palangės iš lauko pusės nutūpė balandis. Ten atgal vaikščiojo apie minutę, į langą nebeldė. Nuskrido, bet po trejeto minučių vėl buvo ant palangės ir vėl vaikščiojo, kol jį pamatė katinas Feliksas. Šiam užšokus ant palangės kambaryje, balandis nuskrido. Kadangi esu girdėjęs įvairiausių kalbų, kad esą paukštis ant palangės ar jo beldimas į stiklą kažką reiškia, pasiteiravau – ką. Viską žinantis Google štai ką paaiškino.

Ant palangės tupintis balandis – tolimų žinių nešėjas. Ar kada susimąstėte, kad į langą pasibeldęs paukštelis – nelaimės pranašas? O gal anaiptol, jis atskraidina džiugią žinią? Skeptikai sakys, kad tai tik prietaras, kuris visai nieko nereiškia. Ir vis dėlto, kokia yra tikroji tiesa? 

Priklauso nuo rūšies

Sakoma, kad paukščiai – tarpininkai tarp gyvųjų ir mirusiųjų. Dar senovėje buvo pastebėta, kad blogą lemiantys pranašai – tai gegutės ir juodos varnos. Jie buvo laikomi skurdo ir vargo pasiuntiniais. 

Jei į jūsų langą pasibeldė kregždė, laukite gerų naujienų. Jūsų šeimą aplankys džiaugsmas ir malonios permainos. Kregždutė – finansinės gerovės šauklė, todėl nenustebkite, jei po pabeldimo greitu metu sulauksite pinigų. 

Taip pat gerovę į namus atneša ir zylės. Tikima, kad būtent šie maži paukšteliai gali pranešti apie kūdikio atėjimą į šį pasaulį. Tad tikėtina, jog po zylės pabeldimo į jūsų namų langą sulauksite žinių apie šeimos pagausėjimą. 

Ant palangės tupintis balandis – tolimų žinių nešėjas. Net nereikia laukti, kada jis bels į langą. Jau vien tai, kad jis – ant jūsų palangės, gali reikšti malonias tolimas žinias, skriejančias į jūsų namus. 

Kaip išvengti gresiančių nelaimių? 

Jeigu paukštis labai stipriai trenkėsi į langą ir jį sudaužė, jūsų namus greitu metu užklups didelė nelaimė. Tokiu atveju nesvarbu, kokia paukščio rūšis. Pats faktas, kad sudaužė langą, simbolizuoja bėdas. Būtinai pasirūpinkite savo ir artimųjų sveikata, atkreipkite dėmesį į lėtines ligas. Jei norite išvengti nelaimių, kuo dažniau aukokite ir padėkite skurstantiems. Naudokitės nuo senų laikų žinomu papročiu – skurstantiems ir išalkusiems duokite duonos. Taip pat duonele lesinkite ir paukščius. Tokiu būdu jums pavyks išsivaduoti iš gresiančių nelaimių. Taip pat norėdami apsaugoti namus nuo nelaimių, ant lango pakabinkite į maišelį ar dėžutę supakuotų pelenų saujelę.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here