Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Smurtas

Balandžio 25 d., apie 19 val., namų kieme Naujojo Daugėliškio sen., Seniškio II k., neblaivus (2,20 prom.) 62-ejų vyras grasino nužudyti 63-ejų moterį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK ilgalaikio sulaikymo patalpą.

Gaisrai

Balandžio 20 d., 12.58 val. pranešta, kad Bajorų III k., Kazitiškio sen., dega žolė. Ugnis užgesinta, išdegė apie 50 arų.

Balandžio 22 d. vėlų vakarą Dūkšte, Dysnos g., degė į krūvą sukrautos medžių atliekos ir pieva aplink. Gaisras likviduotas. Jo metu išdegė 4 arai pievos.

Balandžio 24 d., 22.54 val. pranešta apie Zablatiškės žvyro karjere degantį automobilį. Atvykus PGP, lengvasis automobilis buvo beveik visiškai sudegęs. Sudegė visos degios automobilio „Honda Civic“ detalės. Įvykis tiriamas.

Balandžio 25 d. vakare Ignalinoje, Vilkakalnio g., degė kompostavimo dėžė su gamtinės kilmės atliekomis. Dėžė užgesinta.

Rastas sprogmuo

Balandžio 17 d., apie 12.20 val., Dūkšto sen., Žagarinės k. rastas daiktas, panašus į sprogmenį. Nustatyta, kad rasta Pirmo pasaulinio karo laikų vokiška rankinė granata. Sprogmuo sunaikintas vietoje.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here