Skip to content

Kad duoti pažadai virstų tikrove!

Į redakciją pagalbos kreipėsi Švedriškės ir Margavonės kaimų gyventojai. Dar 2016 m. Margavonė buvo prijungta prie Švedriškės, tuomet pirmojo kaimo gyventojai ilgai kovojo dėl savo seno vardo išsaugojimo ir jis liko gatvės pavadinime. Tuomet rajono savivaldybės tarybos sprendimu ir buvo pratęstos Švedriškės kaimo ribos, bet kaimo ženklas taip ir liko toje pačioje vietoje. Pasak gyventojų, jau penkerius metus jis toliau klaidina kurjerius, greitosios medicinos pagalbos specialistus, visus, matuojančius kilometrus, nes kaimo teritorija tapo daug didesnė, nei nusako likęs ženklinimas.

Prie vienos problemos dar ir kita – Švedriškės kaimo gyventojai patys įsigijo lenteles su namų numeriais, bet iki šiol nėra gatvių nuorodų, o kas privalo spręsti tokius nepatogumus?.. Gyventojai nežino, kur dabar kreiptis ir kokių imtis žygių, kad pagaliau įsivyrautų tvarka ir aiškumas Švedriškės ir Margavonės geografinėje erdvėje. 

Kazitiškio seniūnas Drąsutis Jelinskas, kurio seniūnijos valdose yra minėti kaimai, supažindintas su nebaigtomis užduotimis, žada pozityvių sprendimų. Pasak jo, pernai pirmenybę skyrė kitoms problemoms seniūnijoje, bet dabar daugiau dėmesio rodys Švedriškei, nupirkdamas kaimui gatvių nuorodų lenteles, kokias pernai jau įsigijo Kazitiškiui. Su kaimo ženklu – truputį sudėtingiau, kadangi kelias, einantis per Švedriškę, priklauso regiono keliams, todėl šio klausimo sprendimas – ne seniūnijos galiose, problema gula ant savivaldybės pečių.

Bet seniūnas žada „išjudinti“ ir šios problemos sprendimą. Todėl redakcijos vardu Švedriškės ir Margavonės gyventojams linkime geros vasaros, tikėdami seniūno D. Jelinsko duotu pažadu. 

R. Veličkienės nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje