Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Vagystė

Birželio 14 d. 81-erių moteris, gyv. Didžiasalyje (miestelyje) pareiškė, kad 2021-06-13, apie 10.20 val., jai būnant Agarinio g., du nepažįstami vyrai pagrobė piniginę su 480 eurų ir asmens dokumentais. Padaryta 490 Eur turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.        

Gaisrai

Birželio 14 d., apie 0.20 val., pastebėta, jog dega 33-ejų moteriai priklausantis medinis ūkinis pastatas Mielagėnų sen., Mėčionių k.. Gaisro metu pastatas sudegė, jame buvę 30 vnt. rulonų su šienu ir arklinės medinės rogės. Padaryta turtinė 8850 Eur žala. Pastato savininkė – rajono policijos komisariato pareigūnė. Įtariamas padegimas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Birželio 16 d. rajone įvyko net keli gaisrai. Apie 16 val. pranešta, kad Dūkšto sen., Taboro k., mato iš miško kylančius dūmus. Atvykus PGP, degė miško paklotė. Gaisro metu jos išdegė 200 arų. Gaisre dalyvavo miškų urėdijos darbuotojai (10 žm.). Įvykis tiriamas.

18.08 val. pranešta apie gaisrą Strigailiškyje, Centro g. Ten degė sukrautos lentos. Atvykus PGP, jos degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė 1.5 m³ lentų. Įvykis tiriamas.

23.38 val. ugniagesiai išskubėjo į Rimšės sen., Ežeriškės k. Ten liepsnojo pirtis. Gaisro metu išdegė pastato vidus, apdegė ir aprūko stogas iš vidinės pusės. Vanduo gaisrui gesinti buvo tiekiamas iš ežero. Įvykis tiriamas.

Jau po vidurnakčio, 0.44 val., iš Kriaučiškės (Tverečiaus sen.) pranešta apie degančią žolę. Parankinėmis priemonėmis 10 arų plote užgesintas sukrautas šienas.

Sprogmuo

Birželio 14 d., apie 21.56 val., pranešta, kad Mielagėnuose esančiame lauke rastas daiktas, panašus į sprogmenį. Nustatyta, jog tai Pirmojo pasaulinio karo granata su sprogdikliu. Sprogmuo  neutralizuotas radimo vietoje.

Nauja nelegalų porcija

Po trijų parų pertraukos, birželio 16 d., VSAT Tverečiaus pasienio užkardos pareigūnai pasienyje su Baltarusija ties Vosiūnais vėl sulaikė iš šios šalies neteisėtai patekusią migrantų grupę. Keturi dokumentų neturėję užsieniečiai, pirminiais duomenimis, gali būti Irako piliečiai. Jie pasiprašė prieglobsčio. Naktį jie praleido Tverečiaus užkardoje. Sulaikytiesiems atliekami testai dėl COVID-19, o iki rezultatų gavimo užsieniečiai yra izoliuoti. Nustatinėjamos jų tapatybės. Įvykio aplinkybės tikslinamos, vyksta tyrimas.

Paskutinį kartą iš Baltarusijos patekusius neteisėtus migrantus Lietuvos pasieniečiai buvo sulaikę sekmadienio naktį. Tąkart Pūškų pasienio užkardos pareigūnams įkliuvo dvi grupės – 21 ir 27 asmenys. VSAT pranešė, kad Baltarusijoje dabar yra susikaupę apie 1,5 tūkst. migrantų, kurie galimai bandys patekti į Lietuvą. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here