Skip to content

Įkvepiantis poros miegamasis – 5 taisyklės

MI informacija

Ieškote įkvepiančios poilsio oazės idėjų poroms? Nenuostabu, jog kiekvienas turi savitą stiliaus pojūtį ir geriausiai jaučiasi skirtingu braižu dekoruotose patalpose. Vis dėlto, yra kelios universalios taisyklės, kurios gali padėti susikurti ne tik raminančią, bet ir santykių kokybę pagerinsiančią atmosferą. Toliau – 5 efektyvių pokyčių miegamajame taisyklės.

1. Gryno oro užtikrinimas ir šviesa

Vienas svarbiausių tiek kokybiško poilsio, tiek energijos šaltinių – grynas oras. Jei patalpoje nėra automatinės vėdinimo sistemos, bent dešimčiai minučių palikite pravirą langą, įsileiskite gryno oro. Pozityvią nuotaiką, bendrą atmosferą stipriai veikia ne tik gaiva, bet ir šviesa. Idealiu atveju kambaryje turėtų būti pakankamai natūralios šviesos, jei jos maža – jaukią atmosferą kurkite skirtingais, šiltos dirbtinės šviesos šaltiniais.

2. Artumas ir ideali aplinka

Žinoma, poros miegamasis turi būti įrengtas taip, kad netrikdytų poilsio, skatintų artumą, intymų ryšį. Todėl labai svarbu pasirūpinti erdve, įkvepiančia eksperimentams, jaudinančioms kūno pažinimų, naujų atradimų kelionėms. Dėl to svarbu apgalvoti smulkmenas, patogią naudojamų žaisliukų, intymių priemonių laikymo vietą. Beje, kalbant apie įvairias priemones, kokybiškų naujienų žvalgykitės čia: https://www.romantika.lt/lubrikantai.html.

3. Natūralūs, komfortiški patalai

Malonus poilsis neįsivaizduojamas be patogių, natūralaus audinio patalų. Jei medžiaga bus nepralaidi orui, dirgins odą ar kitaip kels nemalonias kūno reakcijas, galiausiai jaukią atmosferą pakeis susierzinimas. Kokybiški patalai veikia ne tik atmosferą, nuotaiką, bet ir sveikatą, todėl investuoti į patikimo gamintojo produktą – verta.

4. Daiktų ir technologijų „triukšmo“ pašalinimas

Santykių ekspertai pastebi, kad keliamas technologijų „triukšmas“ trukdo susikaupti, atsipalaiduoti, nuraminti mintis. Pabrėžiama, kad šių dienų priklausomybė ne tik drumsčia visavertį poilsį, bet ir tampa pykčių poroje priežastimi. Naudinga įsivesti tam tikras taisykles ar ribas – pavyzdžiui, po devintos valandos vakaro nenaudoti išmaniųjų įrenginių. Beje, taip pat naudinga pašalinti daiktų gausos keliamą diskomfortą.

5. Išskirtinės dekoracijos

Kai aplinkoje vyrauja ramybė, o nereikalingi daiktai pašalinti, galima pasvarstyti apie išskirtines, geras emocijas keliančias dekoracijas. Sumanu pradėti nuo paties fono – perdažyti kambarį šviesiomis, šiltomis spalvomis, parinkti kelis sodresnių spalvų akcentus. Praktiškos puošmenos sukuria dvigubą vertę – dailūs oro drėkintuvai, išskirtinio dizaino veidrodžiai, egzotiški lapuočiai. 

Svajojate apie kokybišką poilsį, artumą skatinančią atmosferą? Panašu, jog laikas leistis ne tik į daiktų, bet ir naujų įpročių kelionę. Savos tradicijos bei taisyklės, naujų potyrių paieškos ir šiek tiek pastangų, kuriant jaukumą, parodo – kartais reikia išties nedaug!

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here