Skip to content

Veido patempimas siūlais, kas tai?

MI informacija

Senstant visi netenkame riebalinio audinio, ypač skruostų ir kaktos vietose. Taip pat, sumažėja odos elastingumas, o tai palaipsniui sukelia odoje matomas raukšles. Veido audiniai veikiami gravitacijos pasmunka. Tačiau šiais laikais visas problemas galima lengvai išspręsti, nes yra daugybė procedūrų, kurių pagalba galima pagražinti išvaizdą. Odos patempimo siūlais procedūros pagalba siekiama pakelti ir pakoreguoti suglebusią veido odą.

Kam skirta veido patempimo siūlais procedūra? Tinkama žmonėms, norintiems pakoreguoti vidutiniškai suglebusią veido odą. Ši procedūra geriausiai tinka 35–55 metų žmonėms. Pradinį efektą pastebėsite iškart po procedūros, tačiau galutinis rezultatas bus matomas po pusės metų, nes procedūra skatina odos atjaunėjimą per tam tikrą laiką. Rezultatas išlieka 1–3 metus, atsižvelgiant į asmenines savybes – odos senėjimą, hormoninį poveikį, žalingus įpročius, gyvenimo būdo ypatybes.

Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, mūsų ekspertai rekomenduoja derinti kelias procedūras. Veido odos stangrinimas siūlais puikiai derinamas su kitomis procedūromis: odos užpildų injekcija, odos atjauninimu lazeriu, biologiniu aktyvavimu ir kt. Nedvejodami pasikalbėkite su specialistu, ir jis sudarys jums tinkamiausią asmeninio gydymo planą.

MIRACU yra nauja biologinės stimuliacijos terapija. Naudojant Miracu siūlą, galima pasiekti veido, kaklo ir kūno kėlimo efektą. Šie siūlai yra pagaminti iš SKVN medžiagos (polidioksano), kuris yra stiprus sintetinis pluoštas, kuris laikui bėgant audinyje hidrolizuosis. Klinikiniai tyrimai parodė, kad polidioksanonas stimuliuoja naują kolageną – baltymą, atsakingą už odos stangrumą ir elastingumą. Jis didina endogeninės hialurono rūgšties sintezę ir pagerina vietinę mikrocirkuliaciją. 

Kita mėgiama procedūra yra sėdmenų didinimas. Apsilankykite čia, norėdami perskaityti daugiau informacijos.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here