Skip to content

Kūno vietos, nuo kurių dažniausiai pageidaujama šalinti plaukus lazeriu

MI informacija

Pamažu įsibėgėjanti vasara atneša ne tik šiltą orą, bet ir nemenką galvos skausmą, kylantį dėl nepageidaujamų plaukelių. Juk vasara – atostogų, maudynių ir atviresnių drabužių demonstravimo metas. Patekti į nepatogią situaciją paplūdimyje, sporto salėje ar SPA centre nesinori, todėl dauguma moterų šiltuoju metų laiku pradeda galvoti apie plaukelių šalinimą lazeriu. Įprastai didžiausią diskomfortą sukelia atvirose kūno vietose augantys plaukeliai, todėl natūralu, kad plaukelių šalinimas lazeriu nuo šių kūno sričių yra pats populiariausias. 

Populiariausios plaukelių šalinimo zonos

Veido zona, kojos, bikini sritis ir pažastys – keturios kūno vietos, nuo kurių plaukelių šalinimas lazeriu atliekamas dažniausiai. Šiose srityse augantys nepageidaujami plaukeliai pastebimi dažniausiai, todėl jie sukelia nemenką diskomfortą, atnešantį nepasitikėjimą savo išvaizda. Visgi, diskomfortas – tik viena iš priežasčių, kodėl moterys pasirenka šalinti plaukelius lazeriu nuo šių kūno vietų. Daugiau nei 7 metus veikianti Sapiegos klinika, dalinasi kitomis priežastimis, kurios lemia lazerinės depiliacijos pasirinkimą. 

Ūsiukams ne!

Plaukeliai virš viršutinės lūpos, dar vadinami ūsiukais, moterims sukelia didelį diskomfortą. Tai labiausiai pastebima kūno vieta, kurios nepaslėpsi nei po drabužiais, nei po storu makiažo sluoksniu. Be to, nepageidaujami plaukeliai veido srityje pastebimi visus metus, nepriklausomai nuo sezono. Veido zona – ne tik labiausiai matoma, bet ir jautriausia kūno vieta, reikalaujanti kruopščios ir patikimos depiliacijos. Tai ypač svarbu, nes pasirinkus netinkamą depiliacijos būdą, pasekmės išlieka ilgiau nei ant kitų kūno vietų, be to, yra labiau pastebimos. Plaukelių šalinimas lazeriu – unikali procedūra ne tik savo ilgalaikiu poveikiu, bet ir universalumu. Plaukelius lazeriu galima šalinti net nuo jautriausių kūno vietų – bikini ar veido zonos. Pasak Sapiegos klinikos estetinės medicinos specialistų, veido zoną moterys dažniausiai pasirenka epiliuoti lazeriu ne tik dėl akivaizdžių ir ilgalaikių rezultatų, bet ir dėl procedūros saugumo. Epiliacija lazeriu yra patvirtinta klinikinių tyrimų, ją atlieka profesionalūs gydytojai, be to, tai visai neskausminga procedūra, kuri nepalieka jokių šalutinių požymių. Atliekant lazerinę epiliaciją jaučiamas tik lengvas dilgčiojimas, o po procedūros matomas tik nežymus paraudimas, kuris dingsta praėjus kelioms valandoms po depiliacijos. 

Bikini zonos epiliacija – tabu ar drąsu? 

Dar viena kūno vieta, nuo kurios lazeriu dažniausiai šalinami nepageidaujami plaukeliai – bikini zona. Tai intymi kūno vieta, kurioje įaugantys plaukeliai dažnai sukelia alergines reakcijas – dėl įaugusių plaukelių pakinta odos struktūra, susidaro skaudūs pūliniai ar net uždegimai. Būtent įaugusių plaukelių keliamas diskomfortas yra viena iš esminių priežasčių, kodėl moterys pasirenka lazerinę epiliaciją vietoje įprastų depiliacijos būdų – sako Sapiegos klinikų specialistai. Atlikus lazerinės depiliacijos kursą, lazerio šviesos skleidžiama banga naikina plauko folikulą ir taip užkerta kelią jam ataugti. Taigi, plaukelių šalinimas lazeriu leidžia visam laikui pamiršti odos problemas, kylančias dėl įaugančių plaukelių.

Glotnios ir švelnios kojos – svajonė ar realybė?

Apie glotnias ir švelnias kojas, tikriausiai, svajoja ne viena moteris. Juk vasarą ilgus sijonus ir kelnes keičia trumpos suknelės, pabrėžiančios kojų dailumą. Taigi, kojos yra kita kūno vieta, nuo kurios nepageidauji plaukeliai taip pat dažnai šalinami lazeriu. Vienos pasirenka šalinti plaukelius tik nuo blauzdų, kitos nepamiršta ir šlaunų, todėl pasirenka pilną kojų depiliaciją. Visgi, estetinės medicinos specialistai pastebi, kad tiek vienos, tiek kitos nepageidaujamiems kojų plaukeliams šalinti pasirenka epiliaciją lazeriu dėl kelių priežasčių. Pirma, kojos – bene didžiausia depiliuojama kūno vieta, todėl įprastinė depiliacija, ypač šiltuoju metų laiku, užima daug laiko. Antra – ilgalaikis glotnių kojų pojūtis, kurio neužtikrina įprastos depiliacijos priemonės ar technikos. Trečia – procedūra be šalutinių efektų – jokių žaizdų ar nudegimų, atsiradusių dėl per aštrių skustuvo ašmenų ar depiliacijos vašku. Būtent šios trys priežastys dažniausiai paskatina moteris taupyti savo laiką, pastangas ir pasirinkti tikrai saugų ir patikimą depiliacijos būdą.

Sudie, nepageidaujami pažastų plaukeliai

Ketvirtoji kūno vieta, nuo kurios dažniausiai šalinami plaukeliai lazeriu – pažastys. Ant šios kūno vietos augantys plaukeliai taip pat sukelia nemenką diskomfortą ir užkerta kelią jaustis laisvai ir pasitikinčiai savimi. Be to, pažastų plaukeliai greitai auga, todėl depiliaciją tenka nuolat kartoti. Kad nereikėtų kasdien šalinti plaukelių skustuku arba rinktis kasmėnesinę depiliaciją cukrumi ar vašku, moterys dažnai pasirenka depiliaciją lazeriu. Ši procedūra ne tik leidžia užmiršti įprastinę depiliaciją, bet ir leidžia jaustis saugiai užklupus nenumatytoms situacijoms.

Depiliacija vyrams: vyriškumas slypi ne plaukuose

Nors dažnai manoma, kad vyrų plaukuotumas – vyriškumo ženklas, tačiau kita dalis teigia, kad tai turi ir neigiamą pusę – plaukeliai sukelia diskomfortą, varžo ar net dirgina odą. Nors vieno atsakymo į klausimą Ar vyrų plaukuotumas – vyriška ar vis tik atgrasu? nėra, tačiau kiekvienas turi teisę rinktis. Vyrai, kurie nusprendžia, kad plaukeliai jiems trukdo, dažnai išbando lazerinę epiliaciją ant krūtinės ir nugaros. Sapiegos klinikos darbuotojų teigimu, vyrai depiliacijos specialistų kabineto duris praveria dėl dviejų priežasčių – emocinio diskomforto, kylančio dėl išvaizdos kompleksų, arba fizinio, atsirandančio dėl odos problemų.

Atsisveikinti dar niekada nebuvo taip lengva 

Dažnai atsisveikinimai būna ilgi ir graudūs, bet tik ne tada, kai kalbama apie nepageidaujamus plaukelius. Plaukelių šalinimas lazeriu ne tik suteikia ilgalaikį efektą ir pasitikėjimo savimi pojūtį, bet ir yra universali procedūra – ją galima atlikti ant įvairių kūno vietų, nepriklausomai nuo odos jautrumo. Sapiegos klinikos estetinės medicinos specialistai teigia, kad lazerinės depiliacijos pasirinkimą dažniausiai lemia patiriamas diskomfortas, nepasitikėjimas savimi, odos problemos bei noras sutaupyti laiko.

Asociatyvios nuotraukos šaltinis: canva.com

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here