Skip to content

4 primirštos dekoravimo tendencijos, sugrįžusios su trenksmu

MI informacija

Dairotės naujo akcento namams, o galbūt ieškote naujų dekoravimo tendencijų? Sakoma, kad yra tam tikros laikui nepavaldžios mados, kurios vis sugrįžta – žinoma, atsinaujinusios, su savitu prieskoniu. Nenuostabu, juk kūrėjų įkvėpimo šaltiniu gali tapti bet kas. Kokie 4 interjero akcentai į stilingas erdves sugrįžta su trenksmu? 

1. Eklektiškos dirbtinės gėlės

Į Niujorko loftus nukelianti eklektika – vis populiaresnis braižas. Patalpose dera skirtingi laikmečiai, prabangios ir natūralistinės detalės. Šia nuotaika erdves dekoruojantys kūrėjai sako, kad svarbiausiai pasirinkti tinkamus akcentus. Jaučiate, kad trūksta ekscentriškos detalės? Bene lengviausias sprendimas – egzotiški augalai, gėlių kompozicijos. 

Praktiška rinktis ilgaamžius daiktus, kuriuos paprasta keisti, kurti kompozicijas. Jei nenorite skirti daug dėmesio priežiūrai, atkreipkite dėmesį į kokybiškų dirbtinių augalų pasirinkimus.

2. Kasdienis stalo serviravimas

Įkvėpimu įvairiose virtualiose platformose besidalinantys namų dekoravimo guru džiaugiasi – sugrįžta kasdienis stalo serviravimas. Geriausia dalis ta, kad serviravimo ritualas suteikia kasdieniams procesams šventiškumo, o gyventojams – progą sustoti, pasimėgauti akimirka, labiau įsijausti į dabartį.

Kaip tai susikurti patiems? Nereikia daug įmantrių detalių – pakanka kokybiško, stalą dengiančio audinio, įdomesnių indų, tvarių servetėlių, lauko gėlių. Beje, tiems, kurie žvalgosi natūralių, neeilinių vienspalvių ar margintų staltiesių, verta užsukti čia: https://www.imdeco.lt/59-staltieses.

3. Kiliminė danga

Patalpoje trūksta gyvybės, jaukumo, o gal planas atrodo neišbaigtas, stokojantis tam tikrų zonų atskirties? Atsakymus į visus minėtus dekoravimo iššūkius rasti padės įvairiausių kilimų asortimentas. Interjero dizaineriai pastebi, kad kokybiški gaminiai ne tik suteikia namams išskirtinės charizmos, bet ir padeda išspręsti labai praktiškas užduotis.

Pavyzdžiui, jei svetainėje atsirado darbo stalas, sumanu šį savotiškai izoliuoti kilimu. Taip lyg nubrėžiamos darbo zonos ribos. Ryškūs, raštais marginti audiniai nuostabiai papildo įvairaus stiliaus erdves. Išmanieji įrenginiai padeda palaikyti tvarką, surenka dulkes, kurios kažkada buvo tapusios svariu argumentu prieš kiliminę dangą.

4. Vietiniai, natūralūs gaminiai

Prognozuojantys netolimos ateities madas teigia – namuose matysime vis daugiau vietinės, vadinamosios lokalios produkcijos. Tautiečiai intensyviau domisi natūraliais lino, medvilnės gaminiais. Dairotės išskirtinės detalės? Verta pasidomėti unikaliais gintaro apdirbimo būdais. Neeilinis pavyzdys – deginto gintaro meno kūriniai.

Tendencijos keičiasi, kažkas trumpam primirštama, bet ir vėl sugrįžta. Interjero specialistai pastebi, kad naujai atrasti tuos pačius akcentus padeda originalumas, aukšta kokybė, daiktui suteikiami funkcionalūs panaudojimo būdai. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here