Skip to content

Gražaus stalo puošimas šventėms: kokias idėjas rinktis?

MI informacija

Metuose yra gausybė progų, kuomet skubame ne tik pasipuošti patys, bet ir rūpinamės jaukia, užburiančia ir malonia aplinka. Tai gali būti didžiausios metų šventės, vaikų gimtadieniai, krikštynos, vestuvės ar bet kurios kitos jums ypatingos ir svarbią reikšmę turinčios dienos. Didelio dėmesio tokiais atvejais reikalauja ne tik šventės vieta, apranga, pramogos, gardus maistas, tačiau ir žavingas šventinis stalas. Ką daryti, kad jis būtų stilingas ir traukiantis dėmesį? 

Detalės susiburia į visumą

Pirmiausia reikia suprasti, kad skirtingos ir vienos su kitomis nederančios detalės sudarys chaosą, o dėl to šventinis stalas bus perkrautas ir tikrai nesužavės skoningumu. Tad ką daryti? Visų pirma, gerai apgalvokite temą. Kitaip tariant, pasirinkite norimą spalvą ar jų derinius. O vėliau, pagal tai rinkitės prie jų derančius stalo įrankius, indus, gėles, servetėles, žvakes bei kitus dekoro elementus. Svarbiausia atsižvelgiant į šventės stilių bei tematiką suderinti tarpusavyje kelis dalykus – serviravimą ir dekoravimą. Šioje vietoje neperspauskite! Visos detalės ir stalo papuošimai turėtų atrodyti vieningai. 

Ne tik stalas, bet ir kėdės

Norint, kad šventinis stalas atrodytų įspūdingai, itin svarbu nepamiršti dar vieno elemento – kėdžių. Jas taip pat galima originaliai dekoruoti, tereikia atsižvelgti į tą pačią vieningos harmonijos taisyklę. Kaip kėdes puošite, priklauso nuo tematikos, vietos, poreikių ir, žinoma, kūrybiškumo. Jaukus pledas, žavinga pagalvėlė, žvilgančios medžiagos kaspinas ar šviečianti girlianda – pasirinkimą lemiate patys. 

Galbūt reikia pagalbos? 

Akivaizdu, kad šventės planavimas ir ruošimasis, ypač jeigu ji nusimato didelė, atima daug laiko bei pastangų. Kalbant apie tokias šventes kaip vestuvės ar krikštynos, turint galimybę tam tikrus darbus galima numesti nuo savo pečių ir palikti profesionaliems darbuotojams. Šventinis dekoravimas reikalauja pakankamai daug laiko ir žinių, tad galbūt verta palikti šį reikalą tiems, kurie atsižvelgę į jūsų poreikius atliks tai geriausiai ir be jokio rūpesčio? Pasirūpinkite, kad šventė džiugintų ne tik gera nuotaika, bet ir kvapniu maistu, jaukiomis detalėmis ir žavingu bendru vaizdu! 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here