Skip to content

Šio dešimtmečio interjero tendencijos

MI informacija

Interjero tendencijos nežymiai, bet kinta kiekvienais metais. Prasidėjęs naujas dešimtmetis diktuoja savas madas, kurios bus populiarios ilgą laiką. Todėl jei kuriate savo namus ir svarstote, kokio dizaino baldų ar dekoro detalių reikia jūsų, kad būtumėte stilingi, šis straipsnis kaip tik jums. Čia pateiksime keletą tendencijų, kurios bus populiarios 2020–2030 metais namų interjere.

Natūralumas

Pastaruoju metu natūralumas tampa vis svarbesnis interjere. Jis gali pasireikšti įvairias pavidalais ir formomis. Naudojamos natūralios medžiagos – vytelės, pluoštas ir panašiai. Tradicinės medžiagos naudojamos kėdėse, krepšiuose, kilimuose ir kitose detalėse. Derinamos su moderniu dizainu jos atrodo labai stilingai. 

Taip pat natūralumo būstui suteikia augalai. Ateinantį dešimtmetį populiarūs bus dideli, nestandartiniai augalai. Iš jų galima sukurti žaliąsias sienas ar kitas masyvias instaliacijas, kurios formuoja natūralų kambario interjerą.

Apvalios formos

Kėdės, kavos staliukai ir kiti baldai apvalintais kampais ir neturintys aštrių linijų nukelia mus į vaikystę. Be to, erdvėms jie akcentuoja linksmą ir šiuolaikišką išvaizdą. Apvalūs ar pailgi baldai ir tinkamas jų derinimas su kitomis detalėmis suteikia žaismingumo. Baldai Kaune – tai, kur galima apžiūrėti daiktus gyvai ir įsitikinti, ar jų išvaizda atitinka jūsų lūkesčius.

 „Nematoma“ virtuvė

Interjere galime pastebėti, kaip virtuvės baldų detalės tampa „nematomos“. Rankenėlės pradingsta nuo baldų paviršiaus, buitinė virtuvės įranga taip pat integruojama į stalviršį. Tokiu būdu siekiama ją padaryti kuo mažiau matomą. Šie interjero sprendimai padeda kurti vientisą, minimalią erdvę ne tik virtuvėje.

Spalvos ir raštai 

Pastaruoju metu interjere vis dažniau naudojamos ryškios baldų ar sienų spalvos. Ateinančiais metais taip pat siūloma įnešti drąsių tonų į savo namų interjerą. Juk jis neprivalo būti tik neutralus. Žaismingą energiją galima kurti tokiomis spalvomis kaip rausva, auksinė, tamsiai mėlyna ar žalia. 

Taip pat populiarėja „Terrazzo“. Tai – marmurinė grindų danga, pradėta naudoti daugiau nei prieš 500 metų. Dabar „Terrazzo“ yra marmuro, kvarco, granito ir stiklo drožlių mišinys, turintis ryškesnį raštą. Ateinančius metus jis bus naudojamas ne tik grindyse, bet ir virtuvės ar svetainės balduose. Taip pat jo raštas bus spausdinamas ant audinių ar tapetų.

Taigi, jei ieškote idėjų kaip atsinaujinti namų interjerą, atkreipkite dėmesį į aukščiau išvardintus patarimus. Atsižvelgdami į juos, galite susikurti stilingą ir naujausias tendencijas atspindintį namų dizainą.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here