Skip to content

Įgyvendinta verslininkės svajonė: Ignalinoje atidarė „Vaikų pasaulį“

Lina RAGINYTĖ

Ignalina – nedidelis, nuostabios gamtos apglėbtas miestelis, kurį patys vietiniai mėgsta pravardžiuoti „senjorų rojumi“. Kol vieni sarkastiškai pokštauja, kiti – įgyvendina svajones, kurdami verslą. Šią savaitę simbolinė atidarymo juostelė perkirpta Irinos ir Andriaus Kamarauskų sukurtoje smagioje žaidimų erdvėje „Vaikų pasaulis“. 

Iš sostinės – į Ignaliną

Sakoma, kad labai svarbu teisingai svajoti, nes svajonės linkę pildytis. Buvo laikas, kai Irina viename iš Vilniuje esančių restoranų dirbo administratore. Tada moteris ir susipažino su dabartiniu vyru Andriumi, anuomet palikusiu Ignalinos kraštą ir taip pat sostinėje bandžiusiu leisti šaknis. „Sykį kalbantis apie ateitį ir norus, vyras paklausė, ką aš apskritai norėčiau veikti, jei galėčiau daryti tai, ko noriu. Kadangi maždaug žinojau, tai net nesvarstydama atsakiau, kad norėčiau kokios nors veiklos su vaikais“, – pasakojo I. Kamarauskienė. 

Prieš penkerius metus pora persikėlė į Ignaliną. Vyras čia jau buvo bebaigiąs statyti svajonių namą šeimai, kurio terasoje svajojęs stebėti nuosavame tvenkinyje nardančias žuvis. Kaip taręs – taip padaręs: ir namai, ir žmona, ir du vaikučiai. Tačiau Andrius nesustojo pusiaukelėje. Ir toliau aktyviai vysto įvarius statybos, transportavimo, kasimo darbus. O tuo metu Irina, besirūpindama šeima ir namais, tuo pat metu teikia vyrui idėjas, padeda jas „įvilkti į rūbą“, išreikšti skaičiais, sąmatomis, kurias Andrius paverčia realybe. 

Nėra to blogo

Žingsnelis po žingsnelio ir verslūs žmonės priartėjo prie svajonės. „Supratau, kad delsti nėra ko, reikia sukurti žmonai darbo vietą, kuri jai patiktų ir teiktų džiaugsmą. Iš pradžių buvome nusižiūrėję buvusios parduotuvės „Elnias“ patalpas. Bet užklupus pandemijai ir prasidėjus karantinui, viskas apsivertė aukštyn kojomis. Kaip sako, nėra to blogo, kas neišeitų į gera. Nors teko „įšaldyti“ šitą projektą, bet vėliau mes gavome galimybę sudalyvauti kitų patalpų nuomos konkurse. Laimėję jį kibome į darbus. Aišku, patiems vien tik savo jėgomis buvo per sudėtinga įgyvendinti tai, ką pradėjome, tad parašę verslo planą kreipėmės finansavimo į Ignalinos kredito uniją“, – prisiminė A. Kamarauskas. 

Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė Violeta Čeponienė prisipažino, buvusi tas „baubas“, kuris labiausiai porą spaudė ir tuo pat metu labai norėjo, kad jiems pasisektų. „Aš mačiau juose potencialą. Man patiko ir tai, kad žmonės darbštūs, drąsiai eina pirmyn, gerai išmano savo amatą ir patys sau yra šeimininkai. Džiaugiuosi, kad jiems pavyko ir tikiu jų sėkme“, – sveikindama sakė V. Čeponienė.

Iš boulingo – į 9D pasaulį

Išsinuomoję patalpas, Kamarauskai kibo į darbus. Daugiau nei 400 m2 patalpose, kur kažkada buvo įrengti boulingo takeliai ir biliardas, šiandien įrengta didžiulė ir jauki erdvė vaikams, jaunimui ir net tėveliams. „Kažkada turėjau čia verslą – kavinukę, veikė biliardas ir boulingas, bet viskam ateina laikas keistis“, – nostalgiškai kalbėjo prieš keliolika metų šiose patalpose „karaliavęs“ Ignalinos mero pavaduotojas Juozas Rokas, drauge su savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoja Lina Gladkauskiene apsilankęs „Vaikų pasaulyje“. 

„Gavę patalpas puolėme tvarkytis. Štai matote – stovi senovinis biliardo stalas. Anų laikų palikimas. Šeši vyrai nesugebėjo jo išnešti, tad nusprendėme palikti kaip relikviją. Dabar čia užsukę tėčiai ir mamos galės pažaisti, kol jų atžalos šėls žaidimų erdvėse“, – juokiasi A. Kamarauskas. 

„Vaikų pasaulio“ lankytojai – vaikai nuo kelių mėnesių iki… senjorų. Visiškai mažutėliams yra minkštas „baseiniukas“ (kelių kvadratinių metrų uždara ir saugi erdvė su daugybe žaisliukų). Jau ūgtelėjusiems, iki 8 metų – laipynės, čiuožynės su burbulais, tuneliai. Vyresniems – batutai, virtualios realybės VR žaidimai, panardinantys į platų 9D pasaulį, VR kiaušiniai ir VR žaidimų konsolė. Pastaruosius gali išbandyti ir tėveliai. Taip pat „Vaikų pasaulyje“ yra atskiros erdvės smagiai švęsti vaikų gimtadienius, organizuoti privačias šventes. 

Pramogoms ir sveikatinimuisi – žalia šviesa

Ignalinos sporto ir pramogų centre, kur įsikūrė „Vaikų pasaulis“, jau veikia daugelio pamėgtas baseinas su pirčių kompleksu, treniruoklių salė, atnaujinta sporto salė, veikia viešbutis, teikiamos masažo paslaugos. Kas gali paneigti, kad pradėjus veikti „Vaikų pasauliui“, neatsidarys ir nauja kavinukė? Sėkmės versliems žmonėms svajojant ir įgyvendinant svajones. 

„Vaikų pasaulio“ darbo laiką sekite jų Facebook paskyroje arba derinkite telefonu 8 653 55750, mat dėl organizuojamų privačių renginių darbo laikas keičiasi.

Autorės nuotr. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here