Skip to content

Kaip pasiruošti šeimos filmų vakarui?

MI informacija

Šeimos, kurios dažnai leidžia laiką kartu, dažniausiai yra artimesnės. Kartu užsiimant bendra veikla, skatinamas šeimos komandiškumas ir palaikymas. Viena iš tokių veiklų gali būti šeimos filmų vakarai. Tad kaip jį padaryti kuo įdomesnį? 

Leiskite vaikams išrinkti filmą

Savaitę ar daugiau prieš šeimos vakarą pateikite filmų sąrašą, iš kurio leisite vaikams rinktis filmą. Galbūt jie jau žino, kokio jo nori, tai sąrašo iš viso nereikės daryti. Patys išsirinkę filmą vaikai bus labiau įsitraukę į jo žiūrėjimą. Kartu jausis svarbūs, nes bus atsižvelgiama į jų nuomonę.

Paruoškite kvietimus

Nors vaikai ir žino, kokį filmą žiūrės, tačiau kvietimas vis tiek reikalingas. Ji sukuria užtikrintumo jausmą, nes viskas parašyta ant popieriaus lapo. Sukurkite kuo įmanoma žaismingesnius pakvietimus: kuo daugiau spalvų, tuo geriau. Parašytas ar nupieštas ranka kvietimas labiau patrauks vaikų ir ne tik dėmesį. Jame taip pat galite parašyti, kad bus reikalingas aprangos kodas arba koks nors aksesuaras, atitinkantis filmo temą.

Pasirūpinkite užkandžiais

Tai nereiškia, jog reikės plušėti visą dieną virtuvėje kepant tortus ar keksiukus. Užkandžiais gali būti ir paprastos daržovės ar vaisiai. Juos tiesiog galite supjaustyti įdomesnėmis formomis ir patiekti lėkštėse. Tačiau jei kyla noras nustebinti vaikus, galite pasirūpinti ir, pavyzdžiui, spragintais kukurūzais. 

Apgalvokite sėdimas vietas

Pasirinkti vietą, kurioje žiūrėsite filmą, nėra sunku, nes šeimos susibūrimo erdvė dažniausiai yra svetainė. Joje pastatytas televizorius ir patogus užkandžių stalas leidžia susirinkti vienoje vietoje. Visi patogiai galite įsitaisyti ant sofos lovos, o virš jos pakabinti plakatą arba kitas dekoracijas susijusias su filmo tema.

Sugalvokite žaidimų

Kartais, kad filmų laikas neprailgtų, galite sugalvoti žaidimų, kuriuos žaisite filmo metu. Pavyzdžiui, galima susitarti, jog išgirdus tam tikrą frazę, pirmasis ją pakartojęs liepia kitiems padaryti 10 pritūpimų ar panašiai. Viskas priklauso nuo jūsų vaizduotės ir kūrybiškumo. Tokiu būdu vaikai labiau įsitrauks į filmo žiūrėjimą. 

Filmų vakaras gali tapti jūsų šeimos tradicija. Sugalvoti žaidimai filmo metu lavins ne tik vaikų, bet ir kitų šeimos narių kūrybiškumą. Tad laikas praleistas kartu bus įtraukiantis ir nenuobodus.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here