Skip to content

Nauja miegamojo mada – čiužinys derantis su lova

MI informacija

Kiekvienais metais atsiranda naujų interjero madų, kurias gali išbandyti kiekvienas. Šiame straipsnyje pateiksime keletą naujų miegamojo dizaino tendencijų ir jų derinimo tarpusavyje būdų, kurie padės susikurti išskirtinį ir savitą miegamąjį.

Didelė lova

Dabar madingos didelės, karališkos lovos. Jos yra komfortiškos ir leidžia pasijausti lyg gyventumėte rūmuose. Tokiose lovose svarbiausias dalykas, kuriantis vaizdą yra lovos rėmas, kuris dažniausiai būna įmantrus. Taip pat svarbi ir prašmatnumo suteikianti baldo galvūgalyje esanti atkaltė. Tokioje lovoje svarbų vaidmenį atlieka ir čiužinys. Žinoma, jis gali būti paprastas. Tačiau čiužinys, derantis su lova, turintis tokios pat spalvos kraštus, vizualiai pratęs lovos kraštą ir sukurs dar didesnio miegamojo baldo įspūdį.

Kurkite aukščio įspūdį

Prie didelės lovos paprastai nedera itin žemi daiktai, todėl miegamojo erdvėje stenkitės išnaudoti turimą aukštį. Paprasčiausias būdas tai padaryti – virš lovos pakabinti baldakimą. Jis ne tik atrodys prabangiai, bet ir suteiks daugiau privatumo miego erdvei ar apsaugos nuo vabzdžių. Aukštį pabrėžti galite ir dideliais augalais, pavyzdžiui palmėmis.

Kiti miegamojo baldai

Turint didelę ir išskirtinę lovą, nereikėtų kambario apkrauti papildomais, įdomaus dizaino baldais. Jie tik apsunkins erdvę ir blaškys dėmesį. Lovą naudokite kaip pagrindinį kambario akcentą, juk ji ir yra svarbiausia miegamajame. Prie jos galite derinti didelius baldus, tačiau ieškokite neutralesnių ir paprastesnių variantų. 

Spalvos

Tokiame miegamajame svarbu nepersistengti ir nesukurti apsunkintos erdvės vaizdo. Jei įsigijote didelę ir ryškią lovą, pasistenkite likusį interjerą kurti pagal ją. Jei norite šį baldą paversti svarbiausiu kambario akcentu, sienoms ir likusiems baldams bei dekoro detalėms rinkitės neutralias spalvas. 

Atkreipkite dėmesį į šviesius atspalvius, kurie suteiks kambariui erdvumo. Na, o jeigu norite spalviškai vientiso kambario, galite rinkti monochromatinius, į lovos audinį panašius tonus ir juos derinti prie miegojimo vietos. Vyraujanti viena spalva sukurs prabangos įspūdį ir išbaigtą interjerą.

Taigi, jei norite turėti įspūdingą miegamąjį, rinkitės didelę lovą ir prie jos derinkite likusius kambario baldus ir dekoracijas. Šiam baldui papildomo patrauklumo gali suteikti ir čiužinys, kurį išsirinkti galite paspaudę ant šios nuorodos: https://www.magresbaldai.lt/baldai/ciuziniai/.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here