Skip to content

Aroma difuzoriai – tinkamai patalpų drėgmei ir sveikatai

MI informacija

Oro drėkintuvai su aromaterapijos funkcija jau kurį laiką yra itin populiarūs ir pastebimi daugelio šeimų namuose. Pagrindinė to priežastis – ne tik geras namų kvapas, bet ir funkcionalumas. Difuzoriai, gamindami karštus garus, palaiko tinkamą patalpų drėgmę ištisus metus ir tuo pačiu padeda išsaugoti natūralias apsaugines nosies gleivinės bei kvėpavimų takų funkcijas. 

Aroma difuzorius veikia ultragarso technologijos pagrindu. Gamindamas karštus garus sukuria miglos pavidalą ir, priklausomai nuo dydžio, gali veikti iki 10 valandų. Taip pat aroma difuzorius skleidžia kvapą, kurį galite pasirinkti tokį, koks jums labiausiai patinka. Šis praktiškas pirkinys ne tik puikiai atlieka savo darbą drėgmės palaikymo atžvilgiu, bet ir gali tapti puikia dovana artimiesiems, draugams.

Kokį difuzorių pasirinkti?

Kvapų difuzoriai skiriasi savo modeliais, dydžiais, spalvomis. Jeigu ieškote difuzoriaus vaikų kambariui, rekomenduojama rinktis turintį LED apšvietimą, keičiantį spalvas. Tai vaiko kambario erdvei suteiks žaismingumo. Kadangi difuzoriai skiriasi savo dydžiu, nuo jame esančios vandens talpos priklauso, kiek laiko aroma difuzorius garuos. Taip pat modernūs difuzoriai turi galimybę nustatyti, kiek laiko norite, kad šis veiktų. Tai gali būti 2 ar 4 valandų intervalai. Nedideli garų išpurškimai užtikrina saugų prietaiso veikimą ir efektyvumą. 

Kada rekomenduojama įsigyti? 

Aromatiniai difuzoriai naudingi ne tik tuomet, kai svarbu palaikyti tinkamą patalpų drėgmę, bet ir puolant sezoniniams virusams, esant linkus sloguoti, kosėti, sergant astma. Pastebima, kad tinkamas drėgmės palaikymas kambaryje svarbus asmenims, kuriuos kamuoja sausų akių sindromas ar pastebint, kad kvėpavimo takų gleivinė yra nuolat išdžiūvusi.  Difuzoriai tinkamą patalpų drėgmės lygį palaiko šildymo sezonu, tačiau taip pat jie yra naudingi ir sausą vasarą, vyraujant karščiams. Gyvenant tinkamo drėgmės lygio namuose, sumažėja tikimybė susirgti peršalimo ligomis, o malonus difuzoriaus kvapas nuteikia gerai dienos pradžiai. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here