Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Sukčių grobis

Rugpjūčio 26 d. 51-erių moteris pareiškė, kad į savo mobiliojo ryšio telefoną gavo SMS žinutę, jog reikia atnaujinti banko duomenis. Neįsitikinusi, kad pranešimas gautas iš banko, suvedė nurodytame internetiniame puslapyje elektroninės bankininkystės prisijungimo kodus. Iš banko sąskaitų apgaulės būdu buvo pagrobta 5950 eurų. Šiai sumai padaryta žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Promilės

Rugsėjo 3 d., apie 14.42 val., Ignalinoje, Švenčionių g., 43-ejų vyras automobilį „Opel Astra“ vairavo neblaivus (2,65 prom.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Utenos aps. VPK ilgalaikio sulaikymo patalpą.

Nepilnametis smurtas

Rugsėjo 4 d., apie 21 val., Kazitiškyje, Žaliosios–Agrastų g., nepilnametei (gim. 2006 m.) iš matymo pažįstamos taip pat nepilnametės merginos (gim. 2004, 2006 ir 2007 m.) sukėlė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pagavo lydekautoją…

Vykdydami akciją „Lydeka“, Aplinkos apsaugos departamento Utenos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai Pakaso ežere sulaikė lydekautoją. Asmuo žvejojo draudžiamu būdu – 9 palaidinėmis, masalui naudojo gyvą žuvelę. Aplinkosaugininkams pavyko pažeidėją nustatyti laiku, tad lydekų jis dar nebuvo sugavęs. Jam gresia bauda nuo 120 iki 300 eurų. 

Apie aplinkos apsaugos pažeidimus galite pranešti elektronine sistema. Apie skubaus reagavimo reikalaujančius įvykius praneškite telefonu 112 arba AAD Pranešimų priėmimo tarnybos telefonu (8 5) 273 2995.

Praneša ugniagesiai gelbėtojai

Rugsėjo 9 d. ugniagesiai gelbėtojai iškviesti į Motiejūnų k. (Linkmenų sen.), kad nuo rankų nuimti… antrankius. Panaudoję parankines priemones, atrakino ir nuėmė. Keista situacija. Kaip antrankiai ant rankų atsidūrė – nepranešama.

Rugsėjo 11 d. iš Gerkonių (Dūkšto sen.) pranešta, kad į tvenkinį įvažiavo traktorius, žmogaus, išlipančio įš vandens, nematė, kabinoje jo irgi nėra. Atvykus PGP, traktorius rastas 4 arų dydžio tvenkinyje už 3 m nuo kranto. Tvenkinys išžvalgytas, tariamo skenduolio nerasta nei tą, nei kitą dieną, nors naras dirbo valandą. Ugniagesiai gelbėtojai tvenkinyje dar neutralizavo vandens paviršiuje buvusius naftos produktus, ištekėjusius iš traktoriaus.

Mirtis

Rugsėjo 12 d., apie 18.49 val., namuose, Dūkšto sen., Bėgūnų k., rastas 85-erių vyro kūnas be išorinių matomų smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here