Skip to content

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis striukę?

MI informacija

Kai temperatūra nebūna žema, tačiau nėra pakankamai šilta, kad vaikščioti be antro sluoksnio, reikia pagalvoti apie plonos arba kitaip sakant pavasarinės striukės įsigijimą. Šiuolaikinėje rinkoje gausu įvairiausių striukių, kurios yra gaminamos gamyklose masiškai, todėl rasti kokybišką, tvarią ir ilgus metus tarnaujančią tampa išties sudėtinga.  Tam, kad būtų galima bent šiek tiek atsifiltruoti, reikėtų atkreipti dėmesį į keletą aspektų, kurie gali padėti išsirinkti ne tik gražią, bet ir kokybišką.

Kada dėvėsite striukę?

Renkantis striukę labai svarbu apibrėžti, kur ir kada jūs ją dėvėsite. Žinoma, viskas priklauso ir nuo sezono, ar tai bus moteriškos pavasarinės striukėsar rudeninės, nes šie du sezonai turi kelis savo ypatumus, kurie reikalauja skirtingo apdaro. Nusprendę kokiam sezonui bus skirta striukė, reikėtų pagalvoti ir apie jos nešiojimo dažnumą. Jeigu tai bus kasdieniška striukė, kurią dėvėsite einant į darbą, tuomet pagalvokite, kad ji derėtų tiek prie sijonų, tiek prie kelnių. Geriausias variantas tada, kai tokios striukės būna trumpesnio kirpimo ir neutralių spalvų. Na, o jeigu jums striukė yra reikalinga ilgiems pasivaikščiojimams, tuomet reikėtų turėti tokią, kuri būtų ilgesnė (iki kelių), tam, kad net ilgai vaikščiojant nesušaltų kojos.

Jeigu striukę norit įsigyti esant drėgniems orams, labai svarbu, kad ji turėtų membraninį audinį, kuris yra visiškai nepralaidus drėgmei. Taip pat renkantis neperšlampamas striukes, labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog jos būtų „kvėpuojančios“ ir pralaidžios prakaitui. Šis striukės sluoksnis turi maloniai priglusti prie odos ir sudaryti oro tarpą, kuris ir šildytų, ir reikiamu metu atvėsintų. 

Pasirinkite reikiamą dydį

Ypač striukės dydis yra aktualus, jeigu šį drabužį renkatės internetu. Labai svarbu žinoti savo tikslų dydį, kad vėliau nereikėtų vargti su grąžinimais. Netinkamo dydžio striukės gali kelti itin didelį diskomfortą, kuris itin jaučiamas atsisėdus arba pritūpus. Net ir renkantis striukes specializuotoje, fizinėje drabužių parduotuvėje, geriau su savimi turėti metrą ir išsimatuoti dabartines apimtis. Taip pat reikėtų neskubėti ir pirkti tada, kai jau esate įsitikinę apie jos tinkamumą ir kokybiškumą. 

Dabartiniame mados pasaulyje yra itin paplitusios trumpos ir oversize striukės. Tiesa, nors ir jos siekia populiarumo viršūnė, su šiomis striukėmis reikėtų atsargiai. Jeigu jau galvojate apie šio tipo drabužio įsigijimą, pagalvokite, ar turėsite, kur ją priderinti. Nusipirkti galima taip pat greitai, kaip ir padėti į spintą ir nenešioti. 

Juk svarbiausia patogumas!

Nors ir ši frazė skamba kiek praktiškai, renkantis striukę yra labai svarbu, kad ji būtų patogi. Pirmiausiai reikėtų atkreipti dėmesį iš kokių medžiagų yra pagaminta jūsų pasirinkta striukė. Jeigu striukė atrodo išties įspūdingai, bet jos viduje yra tik poliesteris, tai viską pasako apie jos „ilgaamžiškumą“. Dažniausiai dabar striukių gamintojai norint iškelti pardavimus, masiškai gamina poliesterines striukes, apdailina jų išorinę išvaizdą ir užkelia kainą, kaip neva tai yra kokybiška ir tvari striukė. Žinoma, striukė pagaminta iš natūralių medžiagų kainuos brangiau nei iš poliesterio, bet ji bus ir ilgaamžiškesnė ir ilgesnį laiką nepraras savo pirminės išvaizdos. 

Pasirinkus kokybišką medžiagą, paieškokite ir jūsų norimo modelio. Jeigu nepavyks atrasti savo svajonių striukės, visada ją galima siūtis – kaina bus didesnė, tačiau atrodysite unikaliau. Taip pat siūtos striukės būna itin kruopščiai „sudėliotos“, nes dažniausiai didysis darbas atliekamas rankomis, todėl visos detalės būna pritvirtintos tvirtai. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here