Skip to content

Kaip išrinkti tinkamiausią dovaną Valentino dienos proga?

MI informacija

Valentino diena yra viena iš gražiausių ir romantiškiausių švenčių metuose. Tai diena, kuomet visi įsimylėjėliai, poros bei gyvenimo partneriai švenčia savo meilę, pačiais romantiškiausiais ir mieliausiais būdais. Tai širdelėmis, gėlėmis ir skaniausiais saldumynais apipinta diena. Nors gėlės ir saldainiai yra laikomi būtinu Valentino dienos atributu, labai populiaru dovanoti savo antrajai pusei ir dovanas. Dovanos tampa tarsi dėkingumo už meilę išraiška. Tai puikus būdas parodyti dėmesį bei nustebinti savo mylimąjį ar mylimąją. Tačiau, norint tikrai sujaudinti ir nustebinti bei tinkamai išreikšti jausmus, būtina Valentino dienos dovaną išrinkti atsakingai. Dėl šios priežasties, kasmet artėjant Valentino dienai, žmonės verčiasi per galvą, ieškodami geriausios, tinkamiausios ir labiausiai nustebinančios dovanos, savo brangiausiam žmogui. Šiame straipsnyje rasite kelis, labai naudingus patarimus, apie tai, į ką reikėtų atsižvelgti renkant dovaną Valentino dienai. 

Atsižvelkite į savo antrosios pusės pomėgius 

Dovanos skirtos Valentino dienai arba gimtadieniui bei visoms kitoms progoms, be išimties, turėtų būti apgalvotos. Tokiu būdu, parodysite savo partneriui, kad dovanos paieškoms skyrėte laiko ir minčių, nepirkote jos atmestinai. Geriausias būdas išrinkti tinkamą dovaną – atsižvelgti į antrosios pusės pomėgius. Tokiu būdu, dovana bus ne tik tinkamai apgalvota, bet ir garantuotai nudžiugins partnerį ar partnerę. Pavyzdžiui, jei jūsų gyvenimo draugė labai mėgsta tam tikros rūšies kvepalus – tokie kvepalai gali tapti puikiu dovana Valentino dienai. Jeigu jai patinka papuošalai, atsižvelgdami į jos stilių, garderobą bei tai, kokius papuošalus ji jau turi, galite jai išrinkti ir padovanoti gražius auskarus ar vėrinį. Tuo tarpu, vyrams reikėtų dovanoti ne tik jų pomėgius atitinkančias, bet ir gana praktiškas dovanas. Nuolat visur vėluojančiam vaikinui puikia dovana gali tapti laikrodis. Taip pat, tiems, kurie domisi išmaniosiomis technologijomis, Valentino dienai galite padovanoti išmanųjį laikrodį, apyrankę ar net belaides ausines. Dovana rinkdami pagal partnerio pomėgius nesuklysite, o kaip tik parodysite dėmesingumą, supratingumą bei galėsite būti garantuoti, kad dovana ne tik patiks, bet ir bus praktiškai panaudojama.

Rinkitės originalias ir nenuspėjamas dovanas 

Jei kelis metus iš eilės draugei dovanojote gėles, saldainius ir rūbus, o draugui – kvepalus, ateinančios Valentino dienos proga nedarykite klaidos vėl pirkdami panašaus pobūdžio dovanas. Stenkitės vengti nuspėjamų dovanų, nes dovanos turi stebinti. Gaudamas originalią, nenuspėjamą Valentinodienos dovaną, partneris ar partnerė galės pasijausti ypatingai, kadangi, dovanai skirsite daug laiko, apmąstymų. Dėl šios priežasties, Valentino dienos proga naudinga dovanoti asmenines, net sentimentalias dovanas. Pavyzdžiui, dovanodami žmonai ar merginai apyrankę, galite ją išgraviruoti jūsų abiejų inicialais, metinių data ar kita, jums brangia ir svarbia žinute. Vyrui ar draugui galite padovanoti personalizuotą bokalą, džemperį ar puodelį. Valentino dienos proga galite dovanoti ne tik romantiškas, bet ir šmaikščias dovanas. Jei gerai pažįstate savo partnerį ar partnerę, žinote jo charakterį bei būdą, galite išrinkti ir linksmesnę dovaną. Pavyzdžiui, šmaikščius marškinėlius ar džemperį su spauda ar dekoratyvinę pagalvėlę su jūsų nuotrauka. Tokiu būdu, tikrai originaliai pasveikinsite savo antrąją pusę, ją išskirtinai nustebindami. 

Nustebinkite

Staigmenos patinka visiems, o jei tai daro pats brangiausiais ir širdžiai mieliausias žmogus, jos tampa dar geresnėmis. Norint padaryti staigmeną, nebūtina išleisti didelės sumos pinigų, geriausios staigmenos – nuoširdžios. Galite nustebinti savo antrąją pusę ne tik tinkama dovana, bet ir savaitgalio išvyka, vakariene mėgstamame restorane ar paprastu, bet labai romantišku pasivaikščiojimu. Nustebinti partnerį galite ir jausmingu laišku ar atvirute. Tokios romantiškos staigmenos tik dar labiau sustiprina santykius.

Romantiškai praleiskite vakarą 

Puikiu būdu papildyti išrinktą dovaną gali būti praleistas laikas kartu. Dėmesys ir laiko skyrimas parodo antrajai pusei meilę bei svarbą, todėl, ypač šią metų dieną, svarbu, kad jo nestigtų. Nupirkę dovaną, nepamirškite išrinkti pačių gražiausių ir mėgstamiausių gėlių savo damai, o savo vyrui – mėgstamo gėrimo ar užkandžių. Taip pat, nepamirškite pasirūpinti ir romantiška vakariene, užkandžiais bei veiklomis. Galbūt tai bus romantiška filmų peržiūra dviese, o gal – stalo žaidimų turnyras. Praleiskite laiką taip, kaip jūsų partneris mėgsta labiausiai. Tokiu būdu, ne tik dovanos, bet ir praleistas laikas ilgam išliks atmintyje. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here