Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Degė pirtis

Spalio 15 d., 1.35 val., pranešta apie gaisrą Ceikinėlių k. (Ignalinos sen.). Degė pirtis. Atvykus PGP, pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė pastato stogas, išdegė pirties priešpirtis, pradegė medinė perdanga. Gaisro metu išgelbėti 3 pastatai, esantys 4–5 m atstumu nuo gaisravietės. Vanduo į gaisravietę buvo vežiojamas iš ežero 2 km atstumu. Įvykis tiriamas.

Smurtas

Spalio 8, 10, 12 d. (tikslus laikas nežinomas) Ignalinoje, Atgimimo g., 37-erių vyras sukėlė fizinį skausmą 72-ejų moteriai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Panevėžio aps. VPK areštinę.

Tauragno ežere brakonieriavo Švedriškės vyrai

Aplinkos apsaugos departamento Utenos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai praėjusios savaitės pabaigoje sulaikė du asmenis, į žvejybą pasiėmusius net 321 plūdurėlį ir žalos žuvų ištekliams padariusius už 8161,5 Eur.

Spalio 15-osios rytą gamtai neabejingi žmonės Tauragno ež. pastebėjo keistą reiškinį – dalis ežero buvo nusėta baltos ir mėlynos spalvos plūdurėliais. Įsitikinus, kad tai žvejybos įrankiai, apie neįprastai didelį jų skaičių nedelsiant pranešta aplinkosaugininkams.

Utenos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai iškart surengė pasalą ir sėkmingai sulaikė jau iš neteisėtos žvejybos grįžtančius plūdurėlių savininkus – du gerai aplinkosaugininkams žinomus Ignalinos r. Švedriškės kaimo gyventojus. Paaiškėjo, kad abu asmenys Tauragno ežere iš viso žvejojo naudodami net 321 plūdurėlį, t. y. leistinų žvejybos įrankių skaičių viršijo 40 kartų. Be to, jie neteisėtai sugavo 15 ungurių, 4 lydekas ir 3 ešerius.

Padaryta žala žuvų ištekliams įvertinta 8161,5 Eur. Asmenims surašyti administracinio nusižengimo protokolai, paimti visi žvejyboje naudoti įrankiai, guminė valtis ir laimikis.

Aplinkosaugininkai dėkoja neabejingiems piliečiams, kurie pastebėję daromus pažeidimus praneša nedelsiant. Primename, kad apie aplinkos apsaugos pažeidimus galite pranešti AAD Pranešimų priėmimo tarnybos telefonu (8 5) 273 2995 arba 112.

Mirtys

Spalio 17 d., apie 11.30 val., Dūkšte rastas 70-mečio vyro kūnas be išorinių smurto žymių. Tą pačią dieną, apie 17 val., Tverečiaus sen. rastas 57-erių vyro kūnas be išorinių smurto žymių. Abiem atvejais pradėti ikiteisminiai tyrimai mirčių priežastims nustatyti.

Asociatyvi nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here