Skip to content

Dziudo sporto bei sveikatingumo vasaros stovyklos vaikams

MI informacija

2021 m. birželį ir liepą vyko savaitės trukmės ,,Dziudo sporto bei sveikatingumo vasaros stovyklos vaikams“, kurias organizavo Vilniaus dziudo klubas ,,Gralis“. Vasaros stovykla vyko Ignalinoje,  nuostabioje sodyboje ,,Saulėtekis“, kuri yra puikiai pritaikyta aktyviam sportiškam laisvalaikiui. Stovykloje dalyvavo 60 moksleivių, lankančių dziudo treniruotes Vilniaus Fabijoniškių gimnazijoje.

Dalis moksleivių paties jauniausio amžiaus dalyvavo stovykloje pirmą kartą, tuo pačiu įgijo naujų patirčių, buvo supažindinti su sveiko gyvenimo būdo pradmenimis: yra dienos režimas, sveika mityba, fizinis aktyvumas, dalyvavo komandiniuose žaidimuose. Džiaugiamės, kad vasaros stovyklos yra įdomios ir patrauklios sportuojantiems moksleiviams paaugliams, kurie kelinti metai iš eilės aktyviai dalyvauja stovyklos veiklose. Moksleiviai bendravo ir bendradarbiavo tarpusavyje, kartu spręndė gyvenimiškas situacijas ir vykdė komandines užduotis, tapo fiziškai aktyvesni, stipresni ir atsakingesni, jautresni kito poreikiams, tolerantiškesni ir tuo pačiu socialesni. 

Stovykloje moksleiviai buvo supažindinami su saugaus elgesio prie vandens taisyklėmis ir plaukimo pradmenimis. Aktyvus sportiškas laisvalaikis vasaros metu buvo ypač naudingas moksleiviams popandeminiu laikotarpiu. Dziudo trenerio Artūro Zaicevo iniciatyva, vasaros stovyklos moksleiviams yra organizuojamos kelinti metai iš eilės. 2020 m. visą liepos mėn. kaimo turizmo sodyboje aktyviai sportiškai laisvalaikį leido 60 moksleivių. 

Projektas ,,Dziudo sporto bei sveikatingumo vasaros stovyklos vaikams“ yra bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas lėšomis.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here