Skip to content

Sužinokite temas, kuriomis poros domisi per mažai

MI informacija

Norite sukurti darnius ir įdomius santykius? Poras konsultuojantys specialistai teigia – kartais rutina ir nesutarimai kyla dėl elementarios dėmesio stokos. Nebūtinai vienas kitam, bet aktualioms temos ir detalesnei jų analizei. Interneto platybėse gausu informacijos, kuria galima pasinaudoti kuriant tvirtesnius ir įdomesnius santykius. Taigi, kuo vertėtų pasidomėti atsakingiau?

Intymus santykis

Seksologai pastebi, kad intymus poros gyvenimas neretai apipinamas tabu temomis ir mitais. Šie, beje, trukdo partneriams tobulėti, mėgautis, galiausiai, atsipalaiduoti. Visa tai lemia elementarus žinių trūkumas ir vengimas tiesiog pasigilinti detaliau. Specialistai teigia, kad daugelis nedrįsta pažinti ne tik kito, bet ir savo kūno. 

Norint gyventi visavertį poros gyvenimą, svarbu domėtis tiek savo, tiek kito poreikiais, lūkesčiais. Kaip pradėti pokalbį ir inicijuoti pokyčius šioje srityje? Galite pradėti nuo elementaraus žinių plėtimo – kuo ypatingas kito žmogaus kūnas, kaip intymią rutiną pakeistų naujai įvestos įvairios sekso pozos.

Poros santykių psichologija

Šiandien gausu kokybiškos, kiekvienam prieinamos informacijos įvairiomis temomis. Ne išimtis ir santykiai – jų kūrimas, puoselėjimas, problemų sprendimas. Galite rasti skirtingų modernios santykių psichologijos šaltinių. Pradedant moksliniais straipsniais ir baigiant seminarais ar net knygomis. 

Sakykime, kad jūsų poroje daugelis pykčių kyla dėl neteisingų prioritetų, komunikacijos ar laiko kartu stokos. Internete apstu informacijos ir originalių metodų, kurie padeda sau ir kitam subtiliai įvardinti ribas arba lūkesčius, skirstyti savo ir bendrus prioritetus, natūraliai į kasdienybę įvesti naujus įpročius.

Bendros rutinos planavimas

Įsisukus į savus darbus ir hobius, lengva pamiršti, kad reikia planuoti ne tik savo, bet ir poros laiką. Ne tą, kur prabėgomis susitinkama pietų ar vakare po darbų susėdama ant sofos. Čia kalbama apie kokybišką veiklą kartu – prasmingus pokalbius, aktyvų laisvalaikį, pabėgimą nuo rutinos kelioms dienoms. Specialistai teigia, kad tokius pasimatymus reikia planuoti, mat užimtoje rutinoje laiko vis mažiau.

Apie sumanius būdus praleisti ne tik daugiau, bet ir įdomesnio laiko drauge yra gausu straipsnių, santykių ekspertų patarimų, kalbų, tinklaraščių. Norint įpūsti naujų vėjų, svarbu pasidomėti įvairesnėmis patirtimis – žygiais, šokių pamokomis, filmų vakarais, sporto šakomis, kelionėmis ir kitomis pramogomis dviem.

Panašu, kad laikas atrasti santykius praturtinančias temas ir sritis iš naujo. Atsikratyti nepagrįstų tabu klausimų, o kartu ir rutinos.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje