Skip to content

Automobilių nuoma Vilniaus oro uoste: ką reikėtų žinoti?

MI informacija

Automobilių nuoma Vilniuje oro uoste – gana dažna ir populiari paslauga. Ja naudojasi į Lietuvą darbo ar turizmo tikslais atvykę užsieniečiai ar atostogų parvykstantys emigrantai. Paslauga itin patogi ir skrendantiems kitų miestų gyventojams, neturintiems kito pasirinkimo, kaip grįžti tolimą kelią į namus iš Vilniaus oro uosto. 

Yra begalė skirtingų automobilių nuomos bendrovių Lietuvoje, kurios savo paslaugas siūlo oro uoste. Tai reiškia, kad norintiems pasinaudoti nuoma pirmą kartą gali gerokai pasukti galvą, kol pasirinks tinkamą. Kad tai vyktų paprasčiau, dalinamės keliais dalykais, kuriuos reikėtų žinoti. 

Kokios automobilių nuomos kainos Vilniaus oro uoste?

Daugeliui svarbu žinoti, kokios automobilių nuomos kainos Vilniaus oro uoste. Iš tiesų, jos priklauso nuo transporto priemonės tipo, laikotarpio ir kitų sąlygų, galinčių turėti įtakos nuomai. Žinoma viena – kad nuomotis automobilį vietoje visada bus brangiau nei iš anksto. Todėl rekomenduojame automobilį rezervuoti internetu. Taip galėsite palyginti keleto bendrovių pasiūlymus ir pasirinkti jums tinkamiausią kainą. 

Kaip užsisakyti? 

Jei nusprendėte automobilį nuomoti iš anksto, internetu, dažniausiai užsakymo procesas yra labai paprastas. Jums reikia turėti kreditinę kortelę ir rezervacijos sistemoje įvesti savo skrydžio duomenis. Pagal juos nuomos bendrovė peržiūrės nusileidimo laiką ir pasirūpins, kad automobilis nuomai jūsų lauktų vos tik nusileidus. Tai ypač patogu mėgstantiems iš planuoti savo – pavargę po skrydžio nebeturėsite rūpintis automobilio nuomos paieška. 

Svarbios detalės 

Nuomojantis automobilį reikėtų nepamiršti keleto svarbių detalių. Pasirinkti draudimo tipą – ar jums bus reikalingas tik civilinis, ar KASKO. Geriausia, jei rasite įmonę, kuri už panašią kainą pasiūlys abu. Kad jaustumėtės ramiau, visada rekomenduojama apžiūrėti automobilio būklę ir žymesnius įbrėžimus ar defektus įamžinti – taip galėsite įrodyti, kad žalą padarėte tikrai ne jūs. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here