Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Įkliuvo ugniagesys

Lapkričio 10 d. Policijos departamentas paskelbė, kad pirmadienio rytą, 7.55 val., tarnybos metu 49-erių Ignalinos ugniagesiui gelbėtojui buvo nustatytas 2,21 prom. girtumas. Tai yra vidutinis girtumo laipsnis. Vyras nušalintas nuo pareigų. Be to, įtariama, kad tos pačios dienos rytą, apie 7 val., vyras, būdamas neblaivus, vairavo nuosavą automobilį. Surinkta medžiaga pagal Baudžiamojo kodekso straipsnį, numatantį atsakomybę už vairavimą išgėrus.

Avarija

Lapkričio 9 d., 9.44 val., į N. Daugėliškį buvo iškviesti ugniagesiai gelbėtojai. Atvykus PGP, rastas susidūręs lengvasis ir krovininis automobiliai, prispaustų žmonių nebuvo. Lengvojo automobilio „Honda CRV“ vairuotoja buvo perduota medikams, moteris buvo sąmoninga. Atjungti automobilių akumuliatoriai, nuvalyta kelio danga. Šis pranešimas gautas tik iš ugniagesių.

„Streikavo“ dūmtraukis

Lapkričio 8 d., 9.18 val., ugniagesiai iškviesti į gaisrą Antalksnėje, Alksno g. Atvykus PGP, gyvenamojo namo viduje buvo uždūminimas. Atlikta žvalgyba, išvėdintos patalpos, pabudėta, kol atvės kaminas. Įvykis tiriamas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Dar nėra komentarų, būkite pirmasis pakomentavęs!


Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *