Skip to content

Kur nuomotis sandėlio krautuvus? Pasakoja verslininkas

MI informacija

Greitam ir saugiam prekių sandėliavimui bei transportavimui reikalingi krautuvai, kurie šiuo metu yra tiek didelio, tiek mažo verslo pasirinkimas. Tiesa, kadangi nuosavo įsigijimas dažnam yra per brangus – puikia alternatyva tampa krautuvų nuoma. Apie jos galimybes ir kaip rasti tinkamiausią kalbamės su verslininku, kuris jau ne vienerius metus naudojasi nuomos galimybėmis. 

Juk svarbiausia yra ne kaina, tačiau taip pat ir techninės sistemos charakteristikos, kurios lemia darbų kokybę, greitį bei kitas smulkmenas.

Skaitykite sutarties sąlygas

Bene pats svarbiausias dalykas, kurį labai dažnai pamiršta verslininkai, yra skaityti sutarties sąlygas, kadangi jos dažniausiai lemia paslaugų kokybę. „Man labai svarbu, kad gaučiau tiksliai tokias paslaugas, kurios yra aprašomos. Deja, kai kurie nuomotojai viską pagražina. Tuomet aš galiu būti ramus, kad Vartotojų teisės mane apgins“,- patirtimi dalijasi verslininkas.

Sąlygos dažniausiai atsiunčiamos kiekvienam nuomotojui asmeniškai, tad jie turi laiko įsiskaityti ir į akcentus. Jokiu būdu negalima pasirašyti sutarties, kol visi punktai nėra aiškūs. Tai gali vėliau sukelti daug problemų, kurių tikrai nenori nei vienas.

Nuoma – tik legali

Pradėjus ieškoti Jums labiausiai tinkamos nuomos galite pamatyti, kad krautuvų nuoma gali būti legali ir tuo pačiu, deja, gali būti nelegali. Pastarasis variantas dažniausiai suteikia nuomotis reikalingą įrangą pigiau, tačiau kartu su mažesne kaina dažniausiai laukia ir ne tokios geros kokybės gaminiai, galiausiai, niekada negausite garantijų dėl įrangos.

Nerizikuokite, kadangi nelegali nuoma, deja, dažniausiai atneša daugiau problemų nei naudos. „Svarbu atsakingai rinktis nuomotojus, kadangi tai dalinai lemia ir verslo sėkmę“,- priduria nuomininkas, kuriam ne kartą teko pasinaudoti tokiomis paslaugomis.

O gal pirkimas?

Krautuvų nuoma yra geras pasirinkimas tokiu atveju, kai nuosavos pirkimas yra per brangus. Žinoma, reikia nepamiršti ir dėvėtos įrangos pirkimo galimybės, kurios dažnai leidžia įsigyti gerą kokybę, tačiau kur kas pigiau. Visgi, tuomet labai atsakingai reikia rinktis nuomos punktus, kadangi ne visi teikia garantijas dėl parduodamos įrangos, galiausiai, kai kurie paslepia trūkumus, kurie, žinoma, apsunkina sandėliavimo darbus.

Daugiau informacijos rasite čia: https://elklita.lt/paslaugos/krautuvu-nuoma/

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here