Skip to content

Apie rinkimų pažadus ir ligoninės reikalų slėpynes

Vida G. iš Ignalinos krašto

Laikas taip greitai bėga, kad net nesitiki, jog jau yra galimybė pradėti diskutuoti apie nuveiktus mūsų naujos pokyčių valdžios darbus. Galima pradėti nuo paties paprasčiausio rinkiminio pažado – neuždaryti Ignalinos ligoninės. Tai buvo rinkimų vinis. Kad tiksliau įvertinti, tenka pasižvalgyti Ignalinos socdemų svetainėje. 

Rinkiminė programa aiški – darysim, plėsim, tobulinsim, sieksim. Čia ir pažadas išlaikyti medicinines paslaugas. Bet svetainės vaizdas – kaip sovietinio sąstingio laikais. Naujienos baigiasi balandžio mėnesį. Nei aktualijų, nei darbų, nei žinių. Nors yra ir partijos vadovybė, komisijos, net atsakinga sekretorė. Tikimės, kad prieš naujus rinkimus judesio bus ir ne bet kokio. 

Taigi, eina treti socdemų valdžios metai. Pagrindiniais darbais šiais metas tapo 2 ekstremalių situacijų valdymas (taip konstatuojama administracijos direktorės interviu Ignalinos televizijai). O kiti darbai liko tik tarp kitko: gatvės, kiemai, globos namai… 

O kur gi Ignalinos ligoninės reikalai? Administracijos direktorė neužsimena nieko, savaitės akcentuose irgi nieko. Respublikinė žiniasklaida nenutyla apie ligoninių uždarymą, rajonų merai kyla į diskusijas. Pas mus tylu. Nors gruodžio 10 d., kai savivaldybės turi pateikti siūlymus už 2 savaičių, nediskutuojama nei su medikais, nei su rinkėjais. O gal sprendimas jau yra ir tik vienas meras jį žino?

Pasižadėję išlaikyti ligoninės paslaugas, nieko per tris metus nepadarė. Matomiausias darbas – naujų darbuotojų paieška – per trejus metus pasikeitė trys ligoninės vadovai. Laikinas vadovavimas jau tampa rajono kasdienybe. 

Rinkėjai ir medikai laukia diskusijų ir argumentuotų sprendimų. Tik ar jau nebus vėlu? Arba kaip liaudis sako: pažadėjai – patiešijai, netesėjai – negriešijai. Dažnai ši liaudies išmintis tampa politinių auksaburnių diplomatine kalba.

7 komantarai (-ų)

  1. net nesitiki, kad taip gali būti mano gimtajame krašte. Ką ten daro šviesuomenė ir protingi žmonės? Kodėl tylite?

    • Protingesni atleisti,liko tik vadukų lygio su mokyklinių žemės ūkio ir buhalterinių pakraipų,šviesuomenei nėra su kuo bendraut nes anie nežino tokių savokų kaip atsakomybė,supratingumas,tolerancija.

  2. savaitės akcentai:))))))))))))))))))

  3. Nieko naujo dvarelyje

  4. Kai vadovauja felčerka, tokia ir kalba…bū me

  5. Juokinga. Pasitarimai vyksta kas antrą dieną, tiek nuotoliniai, tiek realiai. Gal parašykim 5 pusl. straipsnį kaip J. B. apsimeta Vida. 😁

    • Nieko juokingo su medicina nėra. Būklė apverktina, situaciją nevaldoma. Tiesiog esu priversta saldžiai nusijuokti iš tamstos pasiaiškinimų ir pasiūlymų redaktoriui. Ką jis neturi ką veikti, tik straipsnius už mąstančius žmones rašyti. Turiu pasiūlymą – visus straipsnius pasirašinėti VIDA. ;)))))))))))))))))))))


Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here