Skip to content

Kurie vagys geresni?

MI informacija

Kartą pas kirpėją atėjo apsikirpti gėlininkas. Kai gėlininkas norėjo susimokėti už paslaugą, kirpėjas tarė: „Aš negaliu imti pinigų. Šią savaitę kerpu nemokamai.“ Gėlininkas jam padėkojo ir išėjo. Kitą rytą atėjęs į darbą kirpėjas prie durų rado padėkos laišką ir dvylika rožių.

Netrukus apsikirpti atėjo kepėjas. Kai ir jis norėjo apsimokėti, kirpėjas pasakė: „Negaliu imti pinigų. Šią savaitę kerpu nemokamai.“ Patenkintas kepėjas išėjo. Kitą rytą kirpėjas prie savo įstaigos durų rado padėkos laišką ir dvylika ką tik iškeptų pyragėlių.

Trečią dieną apsikirpti atėjo rajono deputatas ir kai norėjo susimokėti, kirpėjas taip pat neėmė pinigų, pasakė, kad šią savaitę kerpa nemokamai. Deputatas apsidžiaugė ir išėjo.

Tačiau kitą rytą kirpėjas, atėjęs į darbą, prie durų rado stovinčius dvylika deputatų, penkiolika savivaldybės klerkų, keletą seniūnų, merą ir mero žmoną su vaikais – ir visi norėjo apsikirpti nemokamai.

Štai čia, mielas drauge, ir išryškėja skirtumas tarp tikrų žmonių ir būrio „sąžiningų“ žmonių, kurie mus valdo: prašau, jau pradėk galvoti, ką per ateinančius rinkimus po kiek daugiau nei metų rinksi, būk atidus ir balsuok švaria sąžine. Spręsti tau!

1. Tikras vagis vagia pinigus, laikrodžius, grandinėles, automobilius, mobiliuosius telefonus ir dar visokius niekniekius.

2. Vagis politikas vagia sveikatą, gyvenamąjį plotą, išsilavinimą, pensijas, poilsį, darbą, taip pat sąžinę.

Pirmasis vagis išsirenka tave. Antrąjį vagį išrenki tu.

Pagalvok!

Su geriausiais linkėjimais

Kirpėjas

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje