Skip to content

Linkėjimai seniūnui

Roma N.

Noriu pasidalinti įspūdžiais apie žiemos netikėtumus, kurie atėjo taip lauktai ir visai tikėtinai, taip pat viešai perduoti linkėjimus seniūnui.

Penktadienį įdienojus, einant pro „Maximą“, ant takelio, vedančio link turgaus, pamačiau begriūvančią moterį. Takelis buvo vienas ledas. Nutipenusi iki jos ir vos pati nenugriuvusi, padėjau atsikelti. Einant link turgaus vartų pamačiau vyrą, dosniai žeriantį smėlį, pasidžiaugiau, o paklausus, kodėl toliau nebarsto, paaiškėja, kad ten seniūnijos teritorija. Tai gi, nei metro į šalį. Jūs griuvinėkit ir seniūno malonės laukit. Na, gal kaip nors pats susipras.

Būčiau tikrai nerašius redakcijon, bet parduotuvėje užkliuvo invazinio laikraščio, leidžiamo už mūsų pinigus, stirta ir seniūno foto su prierašu „Paaiškėjo aktyviausias seniūnas“, nutariau pasidomėti, kur tas aktyvumas, jei net šaligatvių nespėja valyti. Pasirodo, kažkur buvo balsavimas ir rinkimai organizuoti. Rinkėjai balsavo taip gausiai, kad net 13 (trylika!) balsų gavęs, nugalėjo Ignalinos miesto seniūnas. Na, kitiems seniūnams, išvargus nelegalių migrantų apgyvendinimo ir maitinimo klausimus, dabar vargstant su nepravažiuojamais kaimų keliais, aktyvumo ir veiklumo įvertinimo pritrūko. Seniūnas bus apdovanotas (dovana neįvardinta) ir cituoju: „Nugalėtoją pakalbinsime ir aprašysime laikraštyje „Ignalinos diena“. Bus savivaldybės kišeninei žurnalistei naujo darbo, t. y. aprašymo. 

Linkėjimai ir sveikinimai aktyviausiam ir veikliausiam seniūnui.

1 komentaras

  1. Seniūnas neturi laiko, nes atrado naują hobį- medžioklę. Galimai Kazitiškio medžioklės plotuose medžioja


Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here