Skip to content

Kas vadovauja ligoninei?

Lolita REIFONAITĖ (Pacientė)

Prieš daugelį metų pati esu visą dešimtmetį dirbusi Ignalinos ligoninėje ir visada maniau, kad ligoninės galva yra ligoninės gydytojas, po to, kaip dabar vadinama, slaugytojos, o piramidės apačioje – sanitarės (kiek žinau, jos ir dabar taip vadinasi) arba slaugytojų padėjėjos. Bet kas galima Jupiteriui, tas negalima jaučiui…“.

Lapkričio 26 d. pasijutau labai blogai, bet greitosios pagalbos nekviečiau, pati, vos eidama, nuėjau į Ignalinos priėmimo skyrių (gyvenu šalia ligoninės). Mane sutiko sanitarė I. L., kuri viršininko tonu man liepė eiti iš priėmimo į polikliniką, po to tokiu pačiu „vyr. gydytojo“ tonu (nors manau jis (ji) taip niekad nesielgtų), išaiškino budinčiai gydytojai ką su manim daryti. Gydytoja, tarsi pasimetusi, pakluso ir liepė atlikti tuos pačius veiksmus, kuriuos ,,įsakė sanitarė“.

Čia jau aš neiškenčiau ir prabilau apie savo teises, tad gydytoja, matyt, prisiminė, kad ji čia gydo, o ne sanitarė. Šiaip ne taip po geros valandos (per tiek laiko galima ir išeiti su Dievuliu pabendrauti) man buvo suteikta „skubi“ pagalba. Už tai esu visada dėkinga nuoširdžiai medikei, slaugytojai nuo Dievo, Daivai Adomėnienei, kuri niekada nepalieka ligonio be priežiūros ir gero žodžio.

Baigiantis gydymui, į mano palatą vėl įėjo sanitarė „vyr. gydytoja“ I. L. ir bandė visokiais būdais visa tai, kas įvyko, paversti juokais. Kai tas nepavyko, ji pradėjo mane šantažuoti kažkokiomis mano nuotraukomis! Aš buvau pasibaisėjusi… Kaip galima leisti tokiam žmogui dirbti medicinos srityje, kuris užgaulioja ligonius ir net šantažuoja! Ligonis išeina iš skubios pagalbos skyriaus dar blogiau jausdamasis negu atėjo.

Ar nevertėtų pasidomėti Ignalinos ligoninės direktorei tokių darbuotojų, kaip I. L., elgesiu darbo metu, juk ligoninėje susirenka silpniausios grandies pacientai ir kalėjimo prižiūrėtojos elgesys bei tonas naudotinas ne šioje įstaigoje.

Nuo redakcijos

Šį skundą persiuntėme ligoninės direktorei Daivai Vinogradovai. Į jį buvo sureaguota, su darbuotojais apsvarstytas sanitarės elgesys. Redakcija gavo ligoninės direktorės trumpą atsakymą. Rašoma: „Atsakydami į Jūsų pateiktą skundą, informuojame, kad skunde minimos darbuotojos elgesys, išanalizavus situaciją, įvertintas drausmine nuobauda.“

Asociatyvi nuotr.

4 komantarai (-ų)

  1. pamažu….. zombėjam:(((((((((((

  2. taip būna, kai felčerio lygio vadovas mero surastas kažkokiam kaime, sėdi poste

  3. Dėl panašių ir kitokių šios ligoninės darbuotojų požiūrio į pagalbos prašančio žmogų ir tenka tos pagalbos prašytis už pinigus kitur. Mokam tokius mokesčius sveikatos draudimui, o kai prireikia pagalbos, vėl reikia už ją susimokėti. Norėčiau nutraukti su valstybe sutartį dėl sveikatos draudimo, bet tai neįmanoma, kaip ir neįmanoma gauti pagalbos už iš anksto apmokėtas sveikatos paslaugas. Į mokesčių mokėtoją žiūrima kaip į priešą.

  4. Jei čia ta pati I. L., kurią pažinojau, tai jai tik didelį AČIŪ galiu pasakyti, nebent dabar pasikeitė. Ji ilgametė darbuotoja, daug žino ir supranta, nepavydėkit ir nesipykit, moterys.


Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here