Skip to content

Klasikinis ar skandinaviškas miegamasis?

MI informacija

Miegamojo erdvė namuose yra ramybės ir poilsio oazė. Tai vieta, kurioje svarbu atsipalaiduoti ir pailsėti nuo dienos darbų, o ryte pasiruošti iššūkių kupinai dienai. Kiekvienas miegamojo stilių renkasi pagal individualius poreikius ir norus. Ką pasirinkti kuriant savo ramybės zoną – solidžią klasiką ar švelnų skandinavišką minimalizmą? Siūlome pažvelgti, kaip atrodo šių skirtingų, bet kone vienodai populiarių stilistikų miegamieji.

Klasikinis miegamasis

Kuriant klasikinio stiliaus miegamąjį, didžiausias dėmesys skiriamas lovoms. Dažniausiai šios būna prabangios ir išraiškingos, joks kitas baldas negali užgožti erdvios miego vietos. Dairotės naujo pirkinio? Baldų salonai Vilniuje teikia galimybę gyvai apžiūrėti ir įvertinti baldų kokybę. Žinoma, internete esantys baldų aprašymai garantuoja patogų apsipirkimą. Dvejojate? Nuvykę į saloną, galėsite išbandyti gaminį.

Klasikinis interjero stilius dažnai atpažįstamas pagal gausų, skoningą sienų ir lubų dekorą, natūralius audinius. Taip pat pagal paauksuotus ar bronzinės spalvos tapetus ir dekoracijų gausą. Šio stiliaus miegamajame rasite paveikslus, vazas ar skulptūras. Tad, jeigu mėgstate sodraus medžio detales, įmantrias formas ir blizgius paviršius, šio stiliaus ramybės oazė kaip tik jums.

Skandinaviškas miegamasis

Šio stiliaus miegamajame viskas paprasta ir funkcionalu, nes čia nėra nei vieno nereikalingo daikto ar baldo. Lovos dažniausiai būna asketiškos, be galvūgalių ir rėmų, tačiau visuomet funkcionalios: su dėžėmis patalynei ar kitiems daiktams. Skandinavišką miegamąjį galite dekoruoti kambarinėmis gėlėmis. Gėlės įpūs patalpai gyvybės ir papuoš savo natūraliomis spalvomis.

Tokie kambariai dažniausiai dažomi viena spalva, čia vyrauja spalvų monochromija. Dominuoja balta ir dramblio kaulo spalvos, kurios sukuria vizualiai platesnės erdvės įspūdį. Šio stiliau kūrėjai mėgsta eksperimentuoti su skirtingomis tekstūromis. Todėl visuose kambariuose, ne išimtis ir miegamasis, rasite išskirtinio rašto kilimų, lovatiesių ir pagalvėlių.

Abu stiliai yra itin skirtingi, tačiau abu savotiškai žavūs. Atsižvelgę į esmines stilių detales, susikursite unikalų ramybės kampelį savo namuose. Tad nebijokite eksperimentuoti ir atrasti sau mielą interjero stilių. Tik pagal individualius poreikius sukurtas miegamasis leis mėgautis tiek vaizdu, tiek poilsiu.

Patalynė

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here