Skip to content

Kokiomis savybėmis pasižymi slidinėjimo apranga?

MI informacija

Tinkama slidinėjimo apranga – vienas svarbiausių daugelio žiemos sporto šakų atributų. Slidinėjimo aprangų gamintojai bei pardavėjai siūlo įvairius gaminius, pasižyminčius skirtingomis savybėmis, tad kaip žinoti, į kurias reikėtų atsižvelgti labiausiai? Kad būtų lengviau išsirinkti reikiamą gaminį, AUDIMAS specialistai įvardija pagrindines savybes, kuriomis turėtų pasižymėti slidinėjimo apranga. 

Slidinėjimo kelnės ir kita slidinėjimo apranga – patogi bei nevaržanti judesių

Bene svarbiausia savybė, kuria turėtų pasižymėti slidinėjimo kelnės ir kita slidinėjimo apranga – patogumas. Pasirinktos slidinėjimo kelnės ir kitos slidinėjimo aprangos detalės turėtų būti patogios bei nevaržyti judesių užsiimant bet kokia aktyvia veikla žiemos metu. Verta žinoti, kad tik aukštos kokybės slidinėjimo apranga dažniausiai priglunda tarsi antra oda ir leidžia jaustis laisvai.

Slidinėjimo striukės – užtikrinančios puikią apsaugą nuo šalčio

Slidinėjimo striukės neretai dėvimos net ir atšiauriomis oro sąlygomis. Dėl šios priežasties verta rinktis slidinėjimo striukes, kurios pasižymi puikiomis šiluminėmis savybėmis. Tokios slidinėjimo striukės leis jaustis komfortiškai užsiimant žiemos sportu net ir esant itin vėsiems orams. 

Verta žinoti, kad slidinėjimo striukės su sintetiniu užpildu – puikus pasirinkimas vyraujant ne tik šalčiui, bet ir drėgmei, kadangi sintetiniai užpildai išlaiko šilumą bei neleidžia kūnui atvėsi. 

Slidinėjimo apranga – patikimai apsauganti nuo vėjo bei lietaus 

Užsiimant aktyvia šaltojo sezono veikla, neretai nemaloniai nustebina ne tik spustelėjęs šaltukas, tačiau taip pat ir žvarbus vėjas ar netikėtas lietus. Dėl šios priežasties slidinėjimo apranga turėtų patikimai apsaugoti nuo vėjo bei lietaus. Pavyzdžiui, daugelis AUDIMAS slidinėjimo striukių yra siuvamos naudojant funkcionalią medžiagą (kai pagrindo medžiaga suklijuota su membrana), kuri puikiai apsaugo nuo vėjo bei drėgmės.

Kepurės ir kiti slidinėjimo aprangos aksesuarai – nesugeriantys drėgmės

Be to, kad kepurės ir kiti slidinėjimo aksesuarai turėtų būti patogūs bei apsaugantys nuo šalčio, jie taip pat turėtų pasižymėti puikiu oro pralaidumu. Pavyzdžiui, AUDIMAS asortimente esančios merino vilnos kepurės ne tik leidžia kūnui kvėpuoti bei sugeria ir išgarina drėgmę, tačiau taip pat palaiko pastovią kūno temperatūrą bet kokiomis oro sąlygomis.

Slidinėjimo striukės ir kita slidinėjimo apranga – funkcionali 

Atsižvelgus į asmeninius poreikius, pasirinkta slidinėjimo apranga turėtų pasižymėti funkcionalumu. Tačiau ką tai reiškia? Renkantis slidinėjimo striukę ar kitą slidinėjimo aprangą, verta atsižvelgti į jos turimus funkcionalumus, pavyzdžiui: ar slidinėjimo striukė turi aukštą apykaklę, galbūt gobtuvą, ar striukės juosmuo yra su apsauga nuo sniego patekimo po striuke, ar drabužyje yra patogios ir saugios kišenės reikalingiausiems daiktams laikyti ir pan.

Slidinėjimo apranga – su papildomais patogumais 

Be visų aukščiau minėtų savybių, slidinėjimo apranga turėtų pasižymėti papildomais patogumais. Pavyzdžiui, itin žvarbiomis oro sąlygomis labai praverčia slidinėjimo striukėje esantys vidiniai rankogaliai su angomis nykščiams, papildomai suteikiantys rankoms apsaugą nuo šalčio. 

Slidinėjimo apranga – ne tik šilta, patogi, funkcionali, bet ir stilinga 

Slidinėjimo apranga turėtų pasižymėti ne tik puikiomis šiluminėmis savybėmis, funkcionalumu bei geru oro pralaidumu, tačiau taip pat būti stilinga bei atkreipianti visų dėmesį.

Lietuviško sportinių ir laisvalaikio drabužių prekinio ženklo AUDIMAS asortimente – ne tik praktiškos, funkcionalios, patogios bei bet kokioms oro sąlygoms pritaikytos, tačiau taip pat ir stilingos slidinėjimo aprangos detalės, atitinkančios kiekvieno poreikius. Apsilankykite internetinėje www.audimas.lt arba fizinėse AUDIMAS parduotuvėse ir išsirinkite nepriekaištingą slidinėjimo aprangą aktyviam žiemos laisvalaikiui. Jau greitai AUDIMAS parduotuvių asortimentą papildys nauja slidinėjimo aprangos kolekcija vyrams bei moterims. 

Folia nuotr. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje