Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Smurtas

Gruodžio 17 d., apie 12.55 val., N. Daugėliškio sen. neblaivus 63-ejų vyras smurtavo prieš 64-erių moterį. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Panevėžio aps. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Gruodžio 23 d., apie 15.40 val., N. Daugėliškio sen., Seniškio II k., neblaivus 63-ejų vyras (pasitikrinti nesugebėjo) sukėlė fizinį skausmą 64-erių moteriai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Panevėžio aps. VPK areštinę. O čia ar tik ne gruodžio 17 d. tęsinys?

Gruodžio 26 d., apie 16.06 val., prie namų Antagavės k. 36-erių vyrą sumušė pažįstamas 25-erių vyras. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gruodžio 23 d., apie 15.12 val., Didžiasalio sen., Navikų k., rastas mirusio 53-ejų vyro apdegęs kūnas. Kaip apdegė – nepranešama, o gaisro kaip ir nebuvo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Gruodžio 27 d., apie 8.30 val., Ignalinoje, Geležinkelio g., 45-erių vyras smurtavo prieš 52-ejų moterį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Panevėžio aps. VPK areštinę.

Gaisrai

Gruodžio 23 d., 13.32 val. pranešta, kad įstaigoje Vasario 16-osios g. (3 aukštas, 7 kabinetas) degė šildytuvas. Jį buvo pradėjęs gesinti įmonės darbuotojas milteliniu gesintuvu. Apie 13.41 val. ugniagesiai pradėjo darbą ir gaisrą užgesino. Jo metu apsilydė šildytuvas, aprūko šaldytuvas. Patalpos išvėdintos. 

Gruodžio 24 d., 14.21 val., Antalknėje, Amatų g., individualiame name užsidegė elektros skaitiklis. Apdegė  jis, skydinė ir saugiklis.

Brakonierių įdirbis – 29 sulaikymai

Utenos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai per reidą Tauragno ežere sulaikė du gerai žinomus Ignalinos r., Švedriškės k. gyventojus. Jie, prisidengdami tamsa, pastatė 4 statomuosius tinklus. Minėti asmenys aplinkosaugininkų periodiškai sulaikomi nuo 2015 m. Vienas jų baustas 16, kitas – 13 kartų. Šie asmenys šių metų rudenį šiurkščiai pažeidė mėgėjų žvejybos taisykles, tuomet gamtai padaryta žala viršijo 8 tūkst. eurų.

„Per reidą pareigūnai pastebėjo du asmenis ežere statančius tinklus. Grįžus jiems į krantą, pareigūnai nieko nelaukdami juos sulaikė. Taip pat nedelsiant buvo ištraukti ir jų pastatyti tinklai, paimta guminė valtis. Šiuos asmenis pareigūnai atpažino iš karto. Laiku sulaikyti asmenys žuvų sugavę nebuvo ir šį kartą žalos gamtai padaryti nespėjo“, – sakė Utenos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkas Almantas Vaičiūnas. Asmenims surašyti administracinio nusižengimo protokolai, paimti tinklai ir guminė valtis. 

Primename, kad apie aplinkos apsaugos pažeidimus galite pranešti AAD Pranešimų priėmimo tarnybos tel. (8 5) 2732995 arba 112.

Mirtis

Gruodžio 28 d. ligoninėje mirė išvakarėse iš Čyžiškių k. pristatytas 54-erių vyras. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here