Skip to content

Metų nominacijos

MI redakcija

Metams baigiantis ar pasibaigus jau tapo tradicija vertinti įvairių visuomenės sluoksnių ir jų ryškiausių atstovų darbus, skelbti Metų nominacijas. Ypač šia prasme mėgstama pagerbti įvairiausio plauko politikus. Redakcija su aktyvia visuomenininkų (skaitytojų) pagalba taip pat paskui šią tradiciją pasekė ir išrinko, jų požiūriu, pačius pačiausius rajono politikus, už jų darbus 2021 m. paskirdami Metų nominacijas (nors jų galėjo būti ir daugiau, nes dabar rajone kur pirštu besi, ten į kokią nors nominaciją pataikysi). Šiandien jas ir skelbiame.

Metų propagandistė

Šis titulas atiteko naujai mero komandos žvaigždei, personalinei rajono savivaldybės mero atstovei ryšiams su visuomene Vidai GASPARAVIČIENEI-ŽUKAUSKAITEI. Sveikiname!

Už tai, kad aktyviai reklamuoja V. Ridiko „Dieną“, o apie rajono įvykius ir mero darbotvarkes rašo dėvėdama rožinius akinius. 

Metų snieguolė

Ši nominacija be konkurencijos atitenka rajono kultūros veikėjai Marijonai LUKOŠEVIČIENEI. Sveikiname!

Už tai, kad Kalėdas ir Naujuosius metus norėjo sutikti lengva, žavi, kerinti lyg snaigė, įsispraudusi į baltą suknią, bet neįvertinusi svarstyklių kaprizų ir veidrodžio pašaipų, kuriame save pamatė ne tiek snaige, kiek tikra pusnimi. 

Metų skundonešis

Kitaip – stukačius. Ši nominacija taip pat be konkurencijos (nes rajone toks tik vienas) atitenka „Ignalinos dienos“ redaktoriui Vytautui RIDIKUI. Sveikiname!

Už tai, kad visus metus, užuot vyriškai išsiaiškinus, rašė ir galimai teberašo skundus Etikos inspektoriui ir Žurnalistų ir leidėjų etikos komisijai, kuriuose skundžia „Mūsų Ignaliną“ ir J. Baltakį, kokie jie nedori, neteisingi ir kandūs. 

Metų karžygė

Nominacija skiriama rajono savivaldybės administracijos direktorei Jūratei BALINSKIENEI. Sveikiname!

Už tai, kad didvyriškai gynė Ignalinos vaikus nuo Šeimų sąjūdžio Kalėdų senelio ir nesėkmingai grasino tą barzdočių į daboklę įkišti. Tas Sąjūdis už tai ją pažadėjo pristatyti Šnobelio premijai. Medalis jau pagamintas. 

Metų įvaizdis

Nominacija skiriama rajono merui Justui RASIKUI. Sveikiname!

Už tai, kad svarbiausias jo rūpestis per visus metus buvo ne konkretūs darbai rajonui ir jo ateičiai, o kuo dažniau rodytis žiniasklaidoje (va, koks aš jaunas ir gražus), kedenti savo plunksnas prieš visuomenę ir nuolat girtis, kiek daug ir protingai jis dirba, taupo, supranta, vis į priekį stumdamas savąjį AŠ. 

Metų nevykėlis

Nominacija skiriama rajono tarybos nariui Viliui CIBULSKUI. Sveikiname!

Už tai, kad visiškai nevykusiai organizavo apkaltą kolegai Jonui Baltakiui, kuri taryboje baigėsi visišku fiasko, o platesne prasme jai dar galo nematyti, nes galimai šis svarbiausias metų rajono tarybos sprendimas persikels į teismus tarp Vyriausybės atstovo ir rajono savivaldybės arba atvirkščiai, arba abi pusės į teismą kreipsis. 

Metų balius

Pagal Dž. Orvelo romaną „Gyvulių ūkis“. Nominacija skiriama rajono tarybos valdančiajai daugumai (ar LSDP frakcijai, nes apie personalinę sudėtį informacijos trūksta). Sveikiname!

Už tai, kad gruodžio 28 d., vakare po rajono tarybos posėdžio, nepaisydami pandemijos ir mero moralų apie ją dienos posėdyje bei mero teiginio, kad ir rajono savivaldybėje yra sergančių kovidu, ūžė kalėdiniame baliuje Palūšės restorane. Kas apmokėjo šitą puotą maro metu, dar neaišku. 

Metų partneriai

Nominacijos nusipelnė rajono mero Justo RASIKO ir jo „tiesos“ propaguotojo Vytauto RIDIKO duetas. Sveikiname!

Už tai, kad ši partnerystė tokia tvirta, kad kito rajono laikraščiui („Ignalinos diena“ registruota Utenoje) iš rajono mokesčių mokėtojų kišenės skirta rekordinė suma – beveik 150 tūkst. eurų (trejiems metams arba po bemaž 50 tūkst. metams). Šią nominaciją dar galima pavadinti „Mūsų (mano) sąžine“. 

Metų melagis

Nominacija skiriama Dūkšto seniūnui Antanui ŠAKALIUI. Sveikiname!

Už tai, kad tik pradėjęs dirbti, V. Ridiko „Dienai“ melavo ir vežimą „savo darbų“ prikrovė, nors tie darbai buvo padaryti dar buvusio seniūno, ne kartą melavo Dūkšto bendruomenei ir jos narius vedžiojo už nosies, melavo „Mūsų Ignalinai“, pasakodamas pirties istoriją ir dar daug kitų feikinių darbų nuveikė. 

12 komentaras

 1. Trūksta dar vienos nominacijos Jonai,nepaminėjai savo darbų recenzento Dovydo.

  • Tegul dar paauga ponaitis, patobulėja, perskystas suktis tarp suaugusių žmonių

 2. tikėjausi pamatyti mylimąjį su karžygio kostiumu, bet ir povo plunksnos tinka. Ačiū, kad nepamirštat.

 3. Juoktis sveika. Bet šiuo atveju apgailėtinai juokingas yra straipsnio autorius.

 4. Labai neprofesionalu. Tiesiog nejuokinga,nes atsiduoda patyčiomis ir sąskaitų suvedinėjimu.Kita vertus,valstiečiams su humoru visada nesisekė.

  • jokių patyčių čia nėra. Neskiriat jumoro nuo patyčių. Prisiminkit Auksinius svogūnus, ten viskas daug riebiau. Ir nominantai tik džiaugtis turėtų tiek dėmesio sulaukę.

 5. Na nors per jumoro prizmę pažėrė tiesą į akis.

 6. Labai viskas cia protingai ,tik baltakytės komandai nervai,nervai,jei silpni,tai gali ir neatlaikyti

 7. Taiklu!!! bet geriausia Dvarelio rašytoja. Atitinka socdemų vertybinę politiką

 8. Iš juoko galima mirti,,,tikros nominacijos,,vertos grieko

 9. Nominacija METŲ SNARGLYS atitenka Jonui!

 10. Ryškėja dar viena nominacija Tobuliausias metų patėvis


Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here