Skip to content

4 dovanų idėjos, praversiančios įkurtuvių proga

MI informacija

Keliaujant pas draugus ar artimuosius, kurie neseniai pakeitė gyvenamąją vietą, susiduriame su dilema – ką nunešti įkurtuvių proga? Atrodo, kad nuspręsti, ko šiems žmonėms gali reikėti, yra taip sunku. Paprastai pritaikomas patarimas tokiose situacijose – įsivaizduoti save jų vietoje. Tai kokios keturios idėjos yra dažniausiai pritaikomos?

Jaukumo detalės

Tikėtina, kad apsilankius naujuose pažįstamų namuose užklups tam tikro trūkumo jausmas. Juk žmonės tik neseniai persikėlė, tad nustebti dėl palyginus tuščios ir baltos erdvės nevertėtų. Svarbiausia yra tai, kad galima tai gana paprastai pakeisti dovanų nunešant jaukumo suteikiančių detalių. Tai galėtų būti kvepiančios žvakės arba namų kvapai. Atsižvelkite į metų laiką ir namų šeimininkų asmenybes. Žiemą puikiai tiks apelsino, vanilės ir imbiero kvapai, o pavasarį galite rinktis labiau floristines natas. Mėgstantiems smilkalus galite nupirkti skirtingų rūšių lazdelių ar kūgių, kurie netgi gali suteikti unikalų estetinį vaizdą. Kita puiki alternatyva – šiltas pledas. Toks atributas pravers visada, juk jų niekada nebūna per daug. Pledas sukurs taip laukiamą jaukių namų pojūtį ir primins apie Jūsų dėmesingumą. 

Praktiški daiktai

Dažnai eidami žmonių pasveikinti įkurtuvių proga galvojame, kad jei jau yra naujas būstas, turbūt ir kiti praktiniai elementai buvo apgalvoti. Iš tiesų skubantiems arba į naują būstą didžiąją dalį santaupų sudėjusiems žmonėms prioritetas tikrai nėra smulkūs praktiški daiktai. Žinoma, tai nereiškia, kad jų nereikia – jie netgi labai vertinami. Tokios smulkmenos kaip medvilninės lovatiesės, kurios yra švelnios ir palyginus pigios, arba virtuvinių rankšluostėlių rinkinys yra laikomos puikiais pasirinkimais. Aišku, tai labai priklauso nuo šeimininkų požiūrio ir Jūsų nusimanymo. Bet kokiu atveju, labai svarbu atsižvelgti į naujakurių kuriamą stilių būste bei mylimas spalvas. Be to, tarkim, žmonėms nemėgstantiems gaminti, dovanoti kepimo pirštines, tikrai nebus labiausiai apgalvota idėja.

Valgomos dovanos

Jei įkurtuvių proga keliaujate pas artimus draugus, nebūtina pirkti kažkokių pompastiškų dovanų. Tai gali būti kokybiškesni arba tiesiog mylimi maisto produktai, puikiai tinkantys pasisėdėjimui. Rinkitės kokį nors neragautą sūrį, unikalaus skonio saldumynus, kurie tikrai tiks kaip dovana lankantis naujame būste. Arbatų ar prieskonių rinkiniai irgi yra puikus pasirinkimas, kuris nustebins šeimininkus gurmanus, o tokia detalė tik parodys, jog vertinate jų kvietimą pasisvečiuoti.

Dovanų čekis

Galų gale, pasimetusiems nevertėtų nuliūsti – tikrai nesuklysite nupirkdami dovanų čekį, galiojantį namų interjero parduotuvėse. Kai kuriems žmonėms tai puiki paskata nepamiršti svarbių elementų ir neatidėti jų pirkimo įsikėlus į naują būstą. Aišku, pasidomėkite parduotuvių siūlomų produktų kokybe, taip pat apie asortimento platybes. Tokiu būdu artimieji galės išsirinkti tai, ko labiausiai reikia jų namams. Nesvarbu, medvilninės lovatiesės ar arbatos puodelių rinkinys, nauji, širdžiai mieli daiktai atsiras jų rankose.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here