Skip to content

3 įdomiausi dovanų pakavimo būdai

MI informacija

Dovanų pakavimas šventėms visuomet yra įdomus, tačiau tuo pačiu ir varginantis procesas. Bet ją gražiai supakavę parodome, jog artimieji mums rūpi. O susigalvoję sau linksmesnius įpakavimo būdus, galime varginantį užsiėmimą paversti raminančiu ir kūrybingu ritualu. Pati dovana gali būti kukli, tačiau jos pakuotė, pateikimas ir skirtas dėmesys paliks įspūdį. Įvairios pakavimo priemonės padės perteikti geras emocijas.

1. Pateikite dovaną kitokios formos nei pats daiktas

Pakuodami dovanas, galite ne vien pagal jos formą daiktą suvynioti. Sukurdami kitokias formas, pralinksminsite žmogų, kuriam įteiksite dovaną. Liks tam tikra paslaptis ir jį nustebinsite. Tad net pakavimo popieriaus panaudojimas sukuriant saldainio formą, gali būti originalus būdas kitaip pateikti dovaną. 

Jei esate pasiryžę didesniam iššūkiui, knygą suvyniokite kelnių arba lempos kontūro forma. Vaizduotėje neturėkite ribų ir formuokite įvairius daiktus. Tokiu atveju visuomet pravers lipni juostelė. Dovanos formai užpildyti panaudokite specialias medžiagas ar patį pakavimo popierių. Pakavimo prekėsgali greitai baigtis, tad visuomet turėkite atsargų ar alternatyvų. Platų tokių priemonių pasirinkimą galite rasti el. parduotuvėje „Biuro gidas“. Spauskite ant pateiktos nuorodos ir įsigykite jas internetu.

2. Sukurkite savo raštą

Neįdomias pakavimo priemones paverskite savomis. Ant turimo pakavimo popieriaus parašykite linkėjus artimiesiems, padabinkite vardu ar inicialais. Prikarpykite konfeti ir kitokių raštų iš kartono ar kitos medžiagos ir apklijuokite ant popieriaus ar puošiamos dėžės. Nupieškite žaismingą veidą, kuris pagyvins pačią dovaną. Iš kartono iškarpykite vardo kortelę gyvūnėlio forma. Paslėpkite gerus norus ir sukurkite vienintelę tokios išvaizdos dovaną. 

3. Panaudokite senas pakavimo priemones

Po įvairių švenčių dažniausiai lieka pakavimo popieriaus, kaspinų. Jų gali nepakakti visoms dovanoms supakuoti. Tačiau išsaugodami gautų siuntų dėžes, galite jas panaudoti ir patogiai sudėti dovanas. Turimas užsilikusias priemones užklijuokite ant dėžės. Galite iš tų pačių senų siuntų panaudoti ir tūrio užpildo medžiagas, popierių ar virvutes. Net ir su turimu dovanų maišeliu galite palikti gerą įspūdį. Pakvėpinkite jį mėgtamais kvepalais arbs įdėkite džiovinto apelsino gabalėlį. Dovanos turinį paslėpkite po dovanų popieriumi, o kiekvieną daiktą apriškite skirtingu kaspinu. 

Jeigu vis pritrūksta idėjų, kaip įdomiau supakuoti dovanas, įsiminkite šiuos patarimus ir pritaikyte juos ateityje. Pamatysite – jūsų dovanos bus pačios originaliausios ir kupinos meilės.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here