Skip to content

„Delfi TV“ – naujausi Aurimo Valujavičiaus nuotykiai Indonezijoje

MI informacija

Nutrūktgalvis keliautojas Aurimas Valujavičius dviračiu ar senais automobiliais keliavo jau ne kartą, tačiau kaskart išskirtinius maršrutus pasirenkančio laidų kūrėjo planuose šįkart atsidūrė egzotiškoji Indonezija, kuri išsiskiria staigmenų nestokojančia gamta. 

Su Aurimu susisiekėme jam vos tik nuskridus į jo tikslu tapusią valstybę. Patyręs keliautojas netrukus mus įspėjo, kad gali atsirasti sunkumų su ryšiu, tačiau sutiko pasidalinti savo mintimis apie naują laidą. 

„Šįkart atvykau į Indoneziją ir tai yra jau devintoji kelionė mano gyvenime, kurioje išbandau savo ištvermę, užsispyrimą ir psichologiją. Keliauju vienas ir ši kelionė leis ir man pačiam, ir visiems žiūrovams išvysti tikrąjį šio krašto veidą, gamtą, viską, ką slepia šio krašto gamta, gyvūnija. 

Šios kelionės metu ketinu rodyti ir pasakoti apie viską, ką pamatysiu važiuodamas dviračiu, parodyti vietos kultūrą ir tai, kaip gyvena vietos gyventojai. Jau dabar aišku, kad manęs laukia tikrai nelengvas kelias, bet manau, kad jis bus ir kupinas įspūdžių, netikėtumų bei nesuvaidintų akimirkų“, – savo kelionių vaizdo dienoraštį „Dviračiu per Indonezijos džiungles!“, kuris rodomas šiokiadieniais, 22 val., pristatė jis. 

Indonezija yra viena egzotiškiausių šalių, tad ir žinomo keliautojo kelionių sąraše ji atsidūrė ne veltui. Iš salų sudaryta valstybė ribojasi su Rytų Timoru Timoro saloje, Malaizija Borneo saloje ir Papua Naująja Gvinėja Naujosios Gvinėjos saloje. Jau pirmosios laidos metu A. Valujavičius papasakojo apie tai, kaip jam pavyko nukeliauti į Indoneziją bei kurias iš 30 provincijų jis ketina aplankyti savo kelionės metu. 

A. Valujavičiaus kelionių dienoraštį „Dviračiu per Indonezijos džiungles!“ stebėkite kiekvieną darbo dieną, 22 val., per Delfi TV. 

Delfi TV – nemokamas televizijos kanalas pasiekiamas visiems Lietuvos gyventojams. Nerandi? Kreipkis į savo televizijos tiekėją arba įjunk kanalų skenavimą savo televizoriuje.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here