Skip to content

Geriausi puodų rinkiniai, kurie įkvėps gaminti

MI informacija

Puodai, kuriuos naudojate, gali palengvinti arba pasunkinti patiekalo ruošimą. Todėl jų pasirinkimui reikėtų skirti pakankamai daug dėmesio. Kiekvienas maisto ruošimo indas turi tam tikrą paskirtį ir skirtingus privalumus. Jų pasirinkimas priklauso nuo asmeninių poreikių ir norų. Plačiau pristatysime kelis puodų rinkinius, kurie įkvėps gaminti net ir retai besisukiojančius virtuvėje.

Funkcionalus trijų dalių puodų rinkinys

Tokį rinkinį sudaro trys nerūdijančio plieno indai: keptuvė, vidutinio dydžio puodas ir prikaistuvis su rankena. Pastarieji du turi stiklinius dangčius, kurie leidžia patogiai įvertinti ir stebėti virimo procesą. Toks puodų rinkinys gali būti ilgalaikė investicija, mat jame rasite viską, ko reikia ruošiant maistą kasdienai. 

Šie aukštos kokybės indai pasižymi ne tik praktiškumu, bet ir stilinga išvaizda. Blizgus jų paviršius patraukliai atrodo kiekvienoje virtuvėje. Rinkinyje esanti keptuvė idealiai tinka tiek žuviai, tiek padažams gaminti, nes tolygiai paskirsto šilumą ir turi nelimpantį paviršių. Patogiai įsigyti tokius indus galite el. parduotuvėje „Žana“. Spauskite ant pateiktos nuorodos ir rinkitės iš pasaulyje žymių gamintojų produkcijos.

Keturių puodų rinkinys

Tiems, kurie dažniausiai gamina didesnį maisto kiekį, rekomenduojama įsigyti iš keturių skirtingo dydžio puodų, iš kurių vienas yra prikaistuvis su rankena, sudarytą rinkinį. Tai tobulas variantas šeimoms. Blizgus puodų paviršius pasižymi lengva priežiūra ir stilinga išvaizda. Todėl padėti ant kaitlentės tokie indai tikrai nedarkys virtuvės įvaizdžio.

Rinkinyje esantys puodai tinka visų tipų viryklėms, taip pat ir indukcinėms. Indai sukurti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, kuris suteikia ilgaamžiškumo. Dar vienas tokio puodų rinkinio pliusas – stikliniai dangčiai, kurie leidžia patogiai įvertinti ruošiamą maistą. 

Norite investuoti į naują puodų rinkinį? Tuomet mūsų pateikti pasiūlymai verti jūsų dėmesio. Apžiūrėkite juos el. parduotuvėje arba fiziniame salone ir išsirinkite savo favoritą.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here