Skip to content

Iš Kauno – su keturiais medaliais

Savaitgalį Girstučio baseine vykusiose atvirose Kauno miesto jaunučių, jaunių-jaunimo ,,Snack king“ plaukimo pirmenybėse dalyvavo ir šeši geriausi Ignalinos plaukikai. Šią sporto šaką Kauno mieste kultivuoja per 500 vaikų, o su jais dirba apie 50 trenerių. O Ignalinoje dirba 2 treneriai su 40-čia vaikų. Nors šie skaičiai gerokai skiriasi, tačiau pajėgiausi mūsų plaukikai šiose pirmenybėse buvo konkurencingi ir kovojo dėl aukščiausių apdovanojimų.

Geriausiai iš mūsiškių sekėsi Augustei Rakitinaitei. Ji jaunučių įskaitoje iškovojo du aukso medalius. Augustė ne tik ženkliai gerino savo asmeninius rekordus, bet sugebėjo pagerinti ir Ignalinos rajono rekordus, plaukdama 100 ir 200 m peteliške. Anksčiau rekordai priklausė Europos jaunimo olimpinio festivalio dalyvei Sarai Aškinytei (100 m peteliške, pasiektas 2013 m.) ir Dovilei Mačėnaitei (200 m peteliške, pasiektas 2015 m.).

Aukso medalį jaunių-jaunimo įskaitoje, plaukdamas 200 m nugara, iškovojo Matas Šurna, o Deividas Žilėnas (jaunučių amžiaus grupė) 200 m krūtine rungtyje pasidabino bronzos medaliu. Nedaug iki medalių trūko ir kitiems mūsų plaukikams, kurie ženkliai gerino savo asmeninius rekordus: Kornelija Jankovičiūtė (200 m krūtine – 4 vieta), Ditas Šidlauskas (200 m krūtine – 4 vieta), Rokas Ervinas Česūnas (100 m nugara – 5 vieta). 

Po šių varžybų ignaliniečiai išvyko į treniruočių stovyklą Elektrėnuose ir ruošiasi savo amžiaus grupių Lietuvos plaukimo čempionatams.

Autoriaus nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje