Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Aplinkosaugininkai dirba 24/7 režimu

Ignalinos aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai, vasario 16 d. vykdydami akciją „Lydeka“, atliko patikrinimus 8-iuose rajono ežeruose. Milašaičio ež. asmuo neteisėtai pagavo lydeką, Dysnų ežere aptikti 3 bešeimininkiai draudžiami žvejybos įrankiai – statomieji tinklai. „Pažeidėjams norisi priminti, kad nesvarbu, ar šalyje šventinė diena, ar savaitgalis, pareigūnai dirba 24/7 režimu. Šį kartą organizavome reidą ir patikrinome 8 ežerus: Paceikinės, Milašiaus, Milašaičio, Erzvėto, Lukošiškės, Audenio, Dysnykščio ir Dysnų.

Milašaičio ež. nustatėme asmenį, kuris žvejojo draudžiamu būdu su vėliavėlėmis ir masalui naudojo gyvą žuvelę. Jis buvo pagavęs vieną lydeką. Už šį pažeidimą asmeniui surašytas administracinio nusižengimo protokolas ir reikės atlyginti aplinkai padarytą 240 eurų žalą“, – apie reidą kalbėjo Ignalinos aplinkos apsaugos inspekcijos viršininkas Viktoras Ksenzovas.

Iš pažeidėjo taip pat paimta žvejybinė dėžė, 5 vėliavėlės ir sugautas laimikis.

Tęsdami reidą, Dysnų ežere aplinkosaugininkai aptiko 3 bešeimininkius draudžiamus žvejybos įrankius – statomuosius tinklus, jie nedelsiant buvo ištraukti iš vandens telkinio.

Šio reido metu pareigūnai ežerų apsauginėje juostoje nustatė galimai 2 neteisėtus medžių kirtimus ne miško žemėje. Dėl šios situacijos inspekcija pradėjo patikrinimą. „Per patikrinimus ar reidus pastebėję galimai neteisėtus kirtimus, šiukšlinimo ar aplinkos teršimo bei kitus atvejus, pareigūnai reaguoja nedelsdami ir surenka visą galimą informaciją ir tada perduoda ją tolimesniems tyrimams ar atsakingiems asmenims“, – teigė V. Ksenzovas.

Primename, kad apie aplinkos apsaugos pažeidimus galite pranešti AAD Pranešimų priėmimo tarnybos telefonu (8 5) 2732995 arba 112.

Policija griovyje

Vasario 16 d. Strigailiškyje į griovį nuvairavo policijos automobilis. Apie 15.34 val. atvykus ugniagesiams gelbėtojams, jis ištrauktas iš griovio. Sužalotų, prispaustų nėra.

Smurtas

Vasario 16 d., apie 14.44 val., Petriškės k., konflikto metu 57-erių vyras ranka sudavė 43-ejų moteriai į veido sritį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Panevėžio aps. VPK areštinę. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje