Skip to content

Meras žinojo, bet tyčia melavo?

Artūras M. (Aktyvus ir akylus ignalinietis)

Akylai seku Jono Baltakio dvikovą su savivaldybės meru ir jo vadovaujama dauguma. Pagaliau rajono meras Justas Rasikas davė interviu savivaldybės žiniasklaidininkei V. Gasparavičienei, kuri savaitės akcentuose išdėsto mero mintis. Meras, paklaustas apie gautą teismo nutartį, dėsto, kad nutartis „tokia, kokios išties ir tikėjomės. Noriu dar kartą pabrėžti, kad eiti į teismą su šiuo pareiškimu nebuvo mūsų esminis tikslas. Tokį sprendimą priėmė ir frakcijos dauguma…“ „Tai tebuvo formalumas, nes žinojome, kad kreipimasis bus atmestas kaip pavėluotas.“ 

Tai išeina, kad meras ne tik žinojo, bet specialiai organizavo teisės aktų pažeidimus tam, kad teismas priimtų tokią nutartį? Skaudžiausia, kad savivaldybės tarybos dauguma tai žinodama ne tik tylėjo, bet pritarė ir palaikė sąmoningai organizuojamus teisės aktų pažeidimus. Šito spektaklio organizavimui laiką gaišo savivaldybės teisininkų komanda, savivaldybės tarybos nariai, valstybės institucijų pareigūnai, buvo eikvojami mūsų mokesčių mokėtojų pinigai. Man kyla natūralus klausimas: ar mes, rajono gyventojai, balsavę, pasitikėję ir išrinkę J. Rasiką meru, galime juo dabar pasitikėti ir patikėti jo sakomais žodžiais? Merui tikrai keliami aukšti moralės, principingumo ir pasitikėjimo verti principai. 

Pasitikėjimo meru kreditą nuolat mažina ir kai kurie kiti jo pasisakymai viešojoje erdvėje. Štai neseniai buvo iškeltas skaudulys dėl Gavio ir Gavaičio ežeruose ir jų pakrantėse vykdomų veiklų (apie tai publikavo „Mūsų Ignalina“ ir 15min). Šiose straipsniuose rašoma, kad gyventojams nuėjus pas merą J. Rasiką ir paprašius informacijos, meras jiems atsakė ,,Mes nieko nežinome, čia verslo reikalas, čia bus vandens parkas“. Na, netikiu ir viskas, kad merui nežinant, verslininkai daro ką nori savivaldybės teritorijoje. Kadangi esu aktyvus pilietis, tai domiuosi skelbiamais projektais. Prieš kelias dienas pasirodė skelbimas dėl planuojamų valstybinio miško paskirties plotų keitimo į atskirų želdynų plotus, tai yra net 10 nedidelių miškelių, esančių Ignalinos miesto paežerėse, planuojama pervadinti želdynų plotais (tarp jų ir prie Gavio bei Gavaičio). Teigiama, kad želdinių plotai bus pritaikyti intensyviam naudojimui miestiečių bei poilsiautojų poreikiams. Tai gal ir tuo klausimu meras nieko nežino, kodėl reikia keisti paskirtį, kas tose pakeistose paskirtyse atsiras. Manau, viską žino, viską organizuoja jiems patiems palankia kryptimi ir apsimeta… 

Mano akyse – nuo šiol visi mero pasisakymai ir postringavimai – tik oro virpinimas be jokio pagrindo, pagrįsti vien gandais ir juokingais pasiteisinimais.

K. Pabijuto pieš.

10 komentaras

 1. kokie rinkėjai, toks ir meras.

 2. Nesutinku, nemaža rinkėjų dalis tiesiog tikėjo prieš rinkimus sakomais pažadais apie skaidrumą, rūpestį rajono gyventojais, darbo vietų kūrimą, didžiules investicijas ir pan. Taip mes norim tikėti ir pasitikėti, bet matyt nesugebam įvertinti pasakorių galimybių. Tai ir turim tai kuo nenorim džiaugtis.

 3. Dar toliau,dar bus gražiau.

 4. Vis paskaitau komentarus, baisu darosi. Ir panašu, kad tai yra tiesa. 3 milijonai prašvilptų lėšų, nesiskaitymas su gyventojų nuomone, tuščia arogancija, pagaliau melas nuo pat rinkimų pradžios. Kur toliau eisi, Ignalina!!!!!!

 5. Visiški kliedesiai, redaktoriui laikas subręsti ir nustoti „trolinti” liaudį, ne kiekvienam gali plauti smegenis. Ką redaktorius būdamas tarybos narys nuveikė gero apart plaudamas senukams smegenis.?

  • Gal galit pasidžiaugti ką gero nuveikė Cibulskas, Dilys, Gasparavičius ir kiti ilgamečiai tarybos nariai. Jie ten visi taryboje sraigteliai be nuomonės, kaip vienoje taip kitoje pusėje. Pažiūrėkit, kiek tarybos narių per posedžius šneka.Deja, liaudį trolina ne Baltakis, o Rasikas. Su savo melu. Kiek jis toli dar važiuos ?

 6. Geras… „eiti į teismą nebuvo esminis tikslas”? Tai koks tikslas buvo? Sukurpti priežastį ir metus laiko Baltakiui ir jo artimiesiems sveikatą gadinti. Apgailėtina. Panašiai ir kgb veiksmais neturint tikslo pradingdavo valdžiai neįtikę žmogeliukai. Tiesiog koktu. Bet niekas nepraeina šiaip sau.

  • nuo pirštų mėšlungio ir drebėjimo yra gi vaistų. Nuspirk

  • Lomkės????????????


Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here