Skip to content

Kreipimasis į rajono merą Justą Rasiką ir administracijos direktorę Jūratę Balinskienę

MI informacija

Ukrainoje vykstantis karas – netektys, nerimas ir… pamoka mums visiems. Manome, kad dabar ne laikas demonstruoti ambicijas, žaisti šaunumo ir pranašumo žaidimus. Būtent dabar atėjo metas suaugti ir pagaliau imtis atsakomybės ir už žodžius, ir už veiksmus. 

Nesiblaškysime aiškindami, kas buvo. Žiūrėkime, ką turime šiandien ir kas gali būti rytoj. Visai netoli mūsų vyksta karas. Gyvename sekdami naujienas, melsdamiesi ir… ruošdamiesi. Kiekvienais metais žinome, kad ateis žiema, bet kiekvienas metais būname jai nepasiruošę. Gal nebedarykime daugiau tokių klaidų. Nes karas, tai ne žiema ir jos sukelti laikini nepatogumai. 

Mūsų tikslas nėra sėti paniką ar aštrinti nerimą. Mūsų tikslas – kuo išsamiau informuoti rajono žmones. Kas vyksta bendru mastu šalyje yra žinoma, bet kas vyksta Ignalinoje? Kiekvienas kampelis yra specifinis, turintis savus pliusų ir minusų, savų galimybių. Sulaukėme jau ir miestelėnų skambučių. Yra žmonių, besidominčių, ką daryti, kam ruoštis, kur slėptis,… jeigu ką? Bet neturime ką žmonėms atsakyti… 

Labai šaunu, kad meras savo FB paskyroje dalinasi ukrainiečių karių foto su šūkiais, bet kur kas svarbiau, kad jis realiai pasirūpintų ir SAVO KRAŠTO ŽMONĖMIS: nustotų juos skirstyti į savus ir svetimus, suteiktų visiems maksimalią ir prieinamą informaciją, padrąsintų, nuramintų ir leistų pasijusti saugesniais ir vieningesniais. 

Todėl šiandien MI kolektyvas dalies rajono žmonių vardu kreipiasi į merą ir administracijos direktorę prašydami teikti informaciją vieninteliam ir skaitomiausiam rajono laikraščiui „Mūsų Ignalina“ apie konkrečius pasirengimus ekstremaliai situacijai, esančias slėptuves, galimus ir būtinus žmonių veiksmus, bent kol Ukrainoje vyksta karas ir kol banguoja neramumai pasaulyje. Ar protinga leisti tūkstančius kito rajono laikraščiui, kuris nemokamai mėtomas visame rajone ir žmonių neskaitomas? O visą žmonėms reikalingą ir aktualią informaciją laikraštis „Mūsų Ignalina“ spausdins nemokamai, neeikvodamas rajono mokesčių mokėtojų pinigų. 

Slava Ukraine! 

„Mūsų Ignalinos“ redakcija

3 komantarai (-ų)

  1. Greičiau raudoną vėliavą iškels prie fermos,nei kreipsis.

  2. ar kas nors matėt farsą aikštėje vakar. ????Savivaldybė, kulturkė ir gimnazija surengė palaikymo Ukrainai akciją. INFO apie renginį nebuvo, Kažkas sakė, kad FB buvo. Pražygiavo kaip gegužės 1- demonstracija sovietinė. Jeigu nesuvaryti mokiniai, aikštė būtų pustuštė. Pasifotkino. , net gi šypsenas išspaudė Glgkauskienė su Mackoniene..Pasidėjo pliusą, kad palaikė. Mojavimo vėlavėlėmis laikas praėjo. Reikia pagalbos. KONKREČIOS.
    ŠLOVĖ UKRAINAI!!!!!!!!!!!!!

  3. Man atrodo, kad pas mus karas tarp mūsų pačių vyksta baisesnis nei Ukrainoje. Tiek neapykantos iš visų pusių: darbuose, kaimynystėje,, parduotuvėse, visur. Gal baikim jau, sustokim. Nesakau, nerašau, kad dabartinė valdžia gera, ar bloga, bet ką bedarytų, kokiu šonu atsisuktų, vis nepataikytų ir neįtiktų. MI reikalingas laikraštis, bet neperlenkit lazdos.


Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje