Skip to content

Augustei Rakitinaitei – du aukso medaliai

Eugenijus RAKITINAS (Plaukimo treneris)

Kovo 5 d. Kauno ,,Girstučio“ baseine vyko atviros Plaukimo akademijos ,,Banga“ plaukimo varžybos, kuriose savo jėgas išbandė ir ignaliniečiai. Čia susirinko beveik 300 vaikų iš 16 plaukimo klubų, sporto mokyklų. 

Geriausiai iš mūsiškių sekėsi Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos šeštokei Augustei Rakitinaitei. Aplenkusi 24 varžoves, Augustė laimėjo aukso medalį 100 m nugara rungtyje (rezultatas 1 min. 18,09 sek.). Sidabras atiteko šiaulietei, o bronza – plaukei iš Elektrėnų. 

50 m peteliške rungtyje ignalinietė taip pat neturėjo sau lygių, o antrąją ir trečiąją vietas užėmė Kauno sporto mokyklos ,,Startas“ plaukikės. Augustė užfiksavo šios rungties savo asmeninį rekordą – 33,22 sek.

Bronzos medalius 100 m krūtine rungtyje iškovojo ignaliniečiai Kornelija Jankovičiūtė ir Deividas Žilėnas. Kornelija šią distanciją nuplaukė per 1 min. 28,45 sek. ir į priekį praleido Kauno ,,Starto“ plaukikes. Deividas, pasiekęs savo asmeninį rekordą (1 min. 20,82 sek.), nusileido Panevėžio ir Kauno plaukikams. 

Autoriaus nuotr. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here