Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Skaudus gaisras

Kovo 22 d., 2.45 val. pranešta, kad Kančiogino k. (Ceikinių sen.) kilo gaisras, degė katilinė. Atvykus PGP,  pastatas baigė sudegti. Gaisro metu visiškai sudegė ir joje buvę 300 viščiukų, 2 tonos dyzelinio kuro plastikinėse talpose. Gaisro metu  užsidegė ūkinis pastatas, buvęs už 6 m. Sudegė 2/3 stogo, išardytos medinės sienų konstrukcijos. Sudegė viduje buvę el. darbo įrankiai, ūkio reikmenys. 30 vištų, pašarai.  Už 7 m apsaugota ferma, apsilydė 30 m² sienos. Gaisro gesinimui vanduo buvo tiekiamas iš dirbtinio vandens telkinio 100 m atstumu. Įvykis tiriamas.

Kovo 23 d., 18.35 val., Ignalinos turgavietėje atvira liepsna užsidegė biotualetas. Gaisro metu jis sudegė visiškai, termiškai buvo paveikta 6 m² plote šalia stovinti metalinė tvora. Gaisro metu išsaugoti 1,5 m atstumu nuo gaisravietės stovėję prekybiniai kioskai. Įvykis tiriamas.

Kovo 24 d. naktį Didžiasalyje atviroje teritorijoje degė sausa žolė. Išdegė 50 arų, gaisras užgesintas.

Smurtas

Kovo 23 d., apie 14 val., namuose Didžiasalyje, konflikto metu, neblaivus (girtumo pasitikrinti nesugebėjo) 49-erių vyras smurtavo prieš 78-erių moterį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras  sulaikytas ir uždarytas į Panevėžio aps. VPK areštinę.

Pas kaimynus

Kovo 22 d., apie 15 val., policija gavo pranešimą, kad Zarasuose, pavogtas BMW markės automobilis. Nedelsiant buvo pradėta jo paieška. Dėl vagystės buvo informuotos visos dirbančios policijos pajėgos, informacija taip pat perduota Latvijos policijai ir Valstybės sienos apsaugos tarnybai. Praėjus 40 min. nuo pranešimo gavimo, Zarasų r. PK į įvykius reaguojantis policijos ekipažas Zarasų mieste pastebėjo ir sulaikė galimai įtariamus vyrus. Netrukus pareigūnai surado ir pavogtą BMW, kuris buvo paslėptas Zarasų r.

Įtariamieji (27-erių ir 40-ties) buvo sulaikyti ir patalpinti į Panevėžio aps. VPK areštinę. Abu vyrai policijai gerai žinomi, anksčiau buvo teisti už plėšimus, chuliganizmą ir kitas nusikalstamas vaikas. Padaryta turtinė žala tikslinama. Vyksta ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.

Asociatyvi etaplius nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here