Skip to content

3 dažniausios svetainės įrengimo klaidos

MI informacija

Svetainė – viena iš svarbiausių namų erdvių. Pakankamai lengva padaryti šio kambario įrengimo klaidų. Todėl rasti tinkamą jo išvaizdos ir funkcionalumo balansą yra sudėtinga. Platus dekoracijų ir baldų pasirinkimas tikrai gali klaidinti. Norite išlikti budrūs? Tada jums pravers žinoti, kokios yra dažniausios svetainės dekoravimo klaidos ir kaip jų išvengti.

1. Netinkamai parinkti svetainės baldai

Minkšti svetainės baldai, nesvarbu, ar fotelis, ar sofa – vienas iš pagrindinių svetainės akcentų. Todėl patartina juos rinktis itin atsakingai. Netinkamo dydžio ar stiliaus baldas ne tik sugadina kambario įvaizdį. Be to, jis dar ir neatlieka savo funkcijos. Svetainėje reikia palikti erdvės, todėl verta atsižvelgti į šios patalpos dydį. Gali užtekti vos vieno ar kelių tinkamai pasirinktų minkštų svetainės baldų. Taigi geriau mažiau, bet kokybiškiau.

2. Per tamsi aplinka

Jeigu į svetainę nepatenka daug natūralios saulės šviesos, jos aplinka atrodo šalta ir niūri. Tokiose erdvėse patariama naudoti kuo daugiau šviesių spalvų. Tam nebūtina perdažyti sienų: užtenka įsigyti tinkamos spalvos baldų ir aksesuarų. Šiuo atveju gali praversti šviesios tekstūros staliukai, lentynos ir komodos.

3. Daug vienodų detalių

Identiško stiliaus ir vienodų spalvų interjero detalės svetainę paverčia nuobodžia. Norint to išvengti, patariama nebijoti eksperimentuoti su skirtingų dizainų priemonėmis. Pavyzdžiui, prie neutralių spalvų sienų išsiskiriančiai atrodo tamsesnių atspalvių baldai. Kartu galima priderinti ir žaismingus aksesuarus, tokius kaip ryškiai dekoruotos pagalvėlės. 

Svetainė yra skirta kiekvieno patogumui. Todėl ji neturėtų būti apkrauta nereikalingais baldais. Aišku, lengviau pasakyti, bet žymiai sunkiau padaryti. Dėl svetainės svarbos dažnai yra persistengiama ją įrengiant. Visgi tikimės, kad straipsnyje pristatytos dažniausios svetainės įrengimo klaidos padės jų išvengti.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here